View Single Post
  #5755 (permalink)  
Vechi 22 dec 2012, 21:24:52
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

AM spalat niste vase,dupa ce am luat cina..aiurea mai mananc zilele astea

Miha,esti o harnicuta,ai taiat si porc,munca multa e oricum,pt ca tot trebuie sa faci din toate cate putin..Crema aia cum o faci..cumva cu galbenusuri si zahar batute spuma,pe urma pui incet lapte caldut,vreo 2 linguri faina,si pui pe foc amestecand continuu pana se ingroasa?sau ai alta reteta...in lapte se pun seminte de vanilie sau esenta..eu pun coaja de lamaie si o scot cand ornez..daca ai alta reteta poatr ai timp sa o scrii pe aici

Anes dragauite ca eu asa vad copilasii tai,podoabe ale vietii..deocamdata nu am nicio speranta de unul mic,da de cand am vazut la Porumbita ca se poate si pe la 40 de ani,m-am mai linisitit
Vai..imi imaginez..multa durere si suferinta e in viata asta..si noi dam asa mare importanta unor tampenii..des ma gandesc la asta..deaia tot zic ca tot ce-mi doresc e sanatate
Va pup,fetelor,sa aveti spor la treburi si la gatit!
Ma duc la tv,si pe urma la somnic..azi ma culc mai devreme,pe la 10 si ceva,eu care numa la 2 ma culc..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
gavris camy (25 dec 2012), incognito (24 dec 2012), manumanuela (23 dec 2012)