View Single Post
  #5759 (permalink)  
Vechi 23 dec 2012, 11:30:36
losefat's Avatar
losefat losefat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragele mele,
imi pare rau...nu reusesc sa stau un pic cu voi...insa sunt depasita de munca...banuiesc ca si voi sunteti in aceasi situatie!
Eu pregatesc aprox. 5 feluri de praji...tort trufa, dobos, halvita cu nuci si alune, cozonac si chec..Panetone cu multa, multa ciucalata...este cumparat...
Mancare fac sarmalute, rata la cuptor cu cartofiori gratinati...supica...salate de vinete, ciuperci...oua umplute...doamne parca am avea mai multe guri de satbatori ...eu cred ca prea ne lacomim...dar na asta e obiceiul...
Mergem si la colindat prin vecini...vine mosul...avem un mos super...e atat de real barba alba, par alb...fac poze si va invit sa il vedeti...nu stiu inca cand...dar va anunt!
Azi mergem sa cumparam cadouri la fete...
O sa ma cadorisesc si eu...imi doresc de mult o tableta...daca aveti sugesti..pls

Sarbatoritelor le doresc: multa sanatate si fericire! La multi ani Ella si Ralu!


Fetelor nu stiu daca voi reusi sa mai intru...deci va doresc de pe acum: multa sanatate si fericire, sarbatori binecuvantate alaturi de cei dragi...liniste si pace in casutele voastre!

Va pup si va imbratisez cu drag!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui losefat:
anaralu29 (23 dec 2012), incognito (24 dec 2012), manumanuela (23 dec 2012), sherpika (23 dec 2012), VentoFreddo (23 dec 2012)