View Single Post
  #577 (permalink)  
Vechi 17 sep 2010, 09:58:06
UluceanuAnaMaria's Avatar
UluceanuAnaMaria UluceanuAnaMaria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Personalizata
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 761
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu - Uluceanu Ana-Maria

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
eh, eu am inventat, din nou o reteta dietetica...fara carne...doar legume...
Singura chestie care ramane in picioare sunt foile de lasagna care le cumperi, ca n-ai de ales
Si folosesc in loc de sos alb, un alt sos facut sin branza feta si mirodenii + putin unt eventual margarina daca se poate ca e mai slaba....Sosul "bolognese" sau cum i-o zice il fac din legume cu sos de rosii si usturoi, plus ceapa, legume la mine insemnand, pasta de rosii, ciuperci de mai multe tipuri, ceapa, usturoi si ...bunavointa...iar pe final da rad o feliuta mica de cascaval cel mai slab
Suna prea complicat pentru mine! Scuza-ma 30 de minute, ma duc sa-mi fac un dus si sa-mi incep rutina de "facut frumoasa" , cum iti spuneam ieri c-o numesc. Revin cu pranzul
UluceanuAnaMaria, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
UluceanuAnaMaria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]