View Single Post
  #5798 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 12:05:59
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de lady g Vezi mesajul
Buna fetelor!In sfarsit am si eu putin timp liber si pot sa va scriu.Cred ca daca ar avea ziua 48 de ore,tot as gasi ceva de facut si tot nu mi-ar ajunge timpul.De azi incep 10 zile la rand de munca,asa ca am sa fiu zombi de obositaDar ma consolez cu gandul ca vin banutii la sf de luna si ca acusica vine si concediul
Am servit cafeluta,mi-am hranit puiul,acum fac de mancare ptr toti trei,adica trei feluriEu am amidon azi,dar nu vreau sa mananc cartofi,nici orez,asa ca bag niste ciupercute la cuptor,cu dovlecei si pap cu smantana.Voi cum faceti dovleceii la cuptor fara sa se usuce??
Mno,v-am scris un romanGata,fug la treburi.Pupici si o zi faina.

Cristina,bine ai venit printre noi
Adri, spor la treburi
eu nu fac dovlecei la cuptor..numai umpluti( cu carne) in sos de rosii
in rest ...pe gratar sau sote...imi place tare mult...cu ceapa rosii cubulete, vinete daca am, ardei...ce prind...si bineinteles dovlecelul predomina, uneori bag si usuturoi, lateori o ling de smantana, sau pun mai mult suc de rosii...si treaba asta merge fff bine cu o felie de paine sau cu mamaliga sau cu paste in zile de carbo
si mie imi sta capul la week end...iar la mine la firma se rup toti in figuri ...ca-i fff mult de lucru...asa as prelungi si eu azi si maine sa aiva cate 48 de ore
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!