View Single Post
  #5798 (permalink)  
Vechi 11 iun 2014, 09:08:36
Ema55's Avatar
Ema55 Ema55 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 mar 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 167cm, 70kg
Mesaje: 7.863
Aprecieri acordate: 5.648
Am fost apreciat(a) de 4.431 ori in 2.569 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Exact, la cap. miscare, chiar nu ma mai pot lauda ca pana acum, cum vine vara, nu mai pot face, mi-am propus sa-mi planific trasee mai scurte(10-20 km cu bicicleta),numai sa fac, dar tare greu mi-e. Si de-asemenea, trebuie sa rasfoiesc retetele ,si la treaba cu noi ,ca trece vara si vrem rezultate

Da Ema, am fost f. speriata, ma gandeam la ce e mai rau(de fapt asa fac totdeauna), a si slabit 6 kg.Nici acum nu inteleg ce -a fost, ce infectie de a declansat o febra asa mare si asa mult timp, fara alte simptome. La toate investigatiile facute n-a iesit nimic.Pana la urma a trecut.
Bine ca a trecut, slava Domnului!

Despre bicicleta nu pot spune decat ca e un lucru minunat daca ti-ai propus asa ceva, incerci sa-ti urmezi planul si-ti si iese. Si cum altfel? Trebuie sa-ti iasa! Multa bafta!
Eu am ceva probleme la coloana si nu pot merge mult cu bicicleta, desi imi place acest sport. Ma uit cu drag la fiica mea care are o dexterietate la manevrarea acesteia, de ma uimeste. Dealtfel, stapaneste bine si rolele, skatebordul, patinele ... si imi aminteste de mine ... asa eram si eu ... Unde s-au dus toate aceste indeletniciri frumoase ...? Imi vine sa plang cateodata ...
__________________




Ultima dată editat de Ema55; 11 iun 2014 at 09:11:56.
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Ema55:
Alynuta (11 iun 2014), myha (12 iun 2014)