View Single Post
  #5799 (permalink)  
Vechi 07 iun 2016, 13:26:04
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
MI e dor de mine cea mai ambițioasă și mai slaba, bine făcută nu prea mă plac Nu mă mai înțeleg cu soțul în ultimul timp, Matei e dificil si el nu are deloc răbdare, de aici tensiuni...nu prea suntem bine, așa. Cred ca de ăsta stau prost si cu dieta - psihicul mă trage în jos.
Lore esti stresata nu ai la cine sa duci copilul 2 zile?sa petreceti timp doar voi ,sa vb despre tot ce va afecteaza relatia.........s-au mergi doar tu cu Matei la tara undeva,iti reincarci bateriile si apoi o sa schimbi ceva in rel voastra,tu esti cheia .....barbati ar trebuie sa inteleaga ca meseria de parinte iti pune nervi la incrercare iar sotiile nu sunt superman sa le sustina si lor moralul,pt a fi mame bune si puternice trebuiesc sustinute prin cuv frumoase si un mic ajutor daca sunt capabili eu le-am spus ca plec in vacanta vreo sapt si ii las pe toti trei sunt dezastru cand sunt impreuna,se inteleg doar ca fac dezatru pe unde trec si nu strange unu de aici scandalul cu mine
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui niculina04:
alina_neamt (07 iun 2016), LOREDANA99 (07 iun 2016)