View Single Post
  #58103 (permalink)  
Vechi 12 iun 2016, 10:56:20
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Rozi, nu.i pt ce. Eu nu sunt activa pe grup, doar studiez ce posteaza fetele sa invat cate ceva. Si mie mi se pare cabe un pic restrictiva in sensul ca.mi impune pe zile ce sa mananc, dar daca pregatesti dinainte meniul si adaugi la fiecare masa o salataaa mareee cred ca te.ai satura si ar fi usor. Un pic ar fi greu la inceput pana ti.ai intra in ritm. Pe mine ma mira si ambitioneaza fetele care au slabit acolo, dar tin f strict.....deci chiar scria acolo o veterana ca in prima tura de rina, daca o tii corect si ai si de ubde da jos, slabesti f f f bine...... eu zic ca nu ai nimic de pierdut, mai ales ca nici dukanul nu mai functioneaza cum trebuie, si pe langa asta e mult mai sanatoasa si poti sa mananc dulce tot la 4 zile. Mai studiaza sa fii familiarizata cu ea....
Asa e! Mai echilibrata dieta ca Rina nu exista! Si daca o tii constiincios ai rezultate remarcabile!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
Michelina (12 iun 2016), rozica1965 (12 iun 2016)