View Single Post
  #5836 (permalink)  
Vechi 24 iul 2011, 13:16:13
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 35
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul

Neata din nou!!tare somn imi era cand am venit de la munca.. ca niciodata
da..sper sa reusesc...bine macar ca am reusit sa ma mentin sa nu mai pun la loc atat..am disperat cantarul..dar sunt constienta de prostiile care le-am facut..barem sa le tin in frau decat sa sar carul,nu?
printre altele..am mai fost si pe la plaja putin si nu m-am dat cu nici o crema,spray pt protectie ..nici eu nici sotul meu .eu sunt bine k nu am stat atat in soare dar e rosu ca racul si de abia poate sa doarma..a inceput sa-mi placa sa merg la plaja chiar dak nu stiu sa innot
o duminica placuta in continuare va doresc

Si eu cred ca o sa incep de maine sa ma duc la plaja, vreau sa am o culoare frumoasa la nunta si nu pot decat sa incerc sa mi-o mentin, ca oricum alta treaba n-am .Imi iau o prietena si o carte, apoi ma mut la bazin si inot cateva ore. Vreau sa imi accelerez un pic procesul de slabit, sau sa ii dau o mica impunsatura, asa, de control, si o sa incep sa inot zilnic macar o ora, sa vedem daca simte ceva...
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2431 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1657 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]