Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #5869 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 12:02:35
Khali's Avatar
Khali Khali este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Fondant au chocolat exista si in Buc., am mancat si in Franta, insa pe mine nu ma incanta, nu imi plac blaturile, mai degraba interiorul,nici dupa el insa nu ma omor asta pentru ca eu, de fel, sunt ciocolatoasa, adica nu imi place orice dulce, orice praji cu crema, oricat de gustoasa, ci numai cele super bogate in cioco intensa, fara multe briz-brizuri in plus...ma multumesc cu 85% din plin acum

Ralu, eu cred ca treptat si L. se va obisnui cu mancarea ta, chiar daca sunt sanatoase, pot fi la fel de gustoase...sunt convinsa ca tu gatesti foarte bine multe mancaruri. Eu am facut un sufleu numai de conopida, ou, ceva branza telemea in care am pus iaurt de capra si a iesit super bun, a mancat al meu pe nerasuflate si i-a dat si unei colege coreence care ii ceruse, i-a placut si ei gustul

O zi frumoasa
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Khali:
Rallara (20 feb 2013), rommyna (20 feb 2013), Rusu Laura (21 feb 2013)