View Single Post
  #59 (permalink)  
Vechi 07 ian 2011, 18:58:36
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Fetelor, asa cum am promis, am facut poze!! Am pus la mine in album..si am intitulat albumul: "inainte si dupa"..

Nu am cumparat..am venti acasa si cand am vrut sa-mi caut o pereche sa pun pe mine, fiica-mea mi-a zis ca imi da ea o pereche de la ea ca ei nu-i mai vin..(ii sunt mari decand a dat jos 7 kilograme!!! )..deci eu sunt in ei..ma strang de mor si nici nu pot respira..dar am reusit sa-i inchid..nu mi-am tras burta deloc..si se vede ditamai guguloiul la burta de parca is gravida!!..iar despre pulpeeeeeeeeee sa ma ajute Doamne, Doamne..ca sunt ..cumplite!!

deci..eu azi, in jeansii fetei azi, January 7, 2011 - 64.6 kile

as vrea ca in March 14, 2011 sa intru in ei si sa ma pot aseza, si sa arat mai ..placut ochiului..ast aar insemna sa ajung pe la 60 de kilograme!! Ar fi superb!!

deci sunt in joc. Ce ar fi sa ne pozam noi saptamanal in blugii respectivi si sa mai adaugam o poza?? ce ziceti?? nu e asa ca ar fi mobilizator??

Cintya bine ai venit la concurs!!...Mishuta..of course..si eu am pus pe privat pozele..deh

va pup pe toate fetele ce vor sa se simt abine intr-o pereche de jeans pe 14 Martie.
Salut.Draga mea ti-am vazut si eu pozele cu casa si gradina ,sunt de vis!Ai o casa ca in povesti e ceea ce mi-as fi dorit si eu sa am.De drag slabesti mai ales ca ai si faleza langa tine.
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat