View Single Post
  #592 (permalink)  
Vechi 07 mai 2011, 20:20:10
steffany's Avatar
steffany steffany este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: cluj-napoca / jaca, Spania
Vârsta: 39
Date: 164cm, 59.9kg
Mesaje: 1.443
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (III)

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
amadeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hopa, mi-a venit mie optimismul si tie supararea?
eu am mancat porcarii, si nu m-am ingrasat, desi ieri prima oara in viata mea nu m-am cantarit, crezand ca am 67, acum am 65,6. tot e bine de la 66.5
deci, sa trecem la slabit.
regula numarul 1, mancam, aruncam daurim, toate prostiile din casa.
de luni pa, adio 8 sapt ( sau macar f putin) chestii rele..
suntem optimiste, ne gandim mereu ca trebuie sa fim frumoase, fericite sanatoase.
si ca o sa ajungem cum ne dorim.
si nu acre cumva sa mancam seara. exceptand zilele cand nu am avut timp, sau ne doare stomacul.
dar asta sa fie o regula de aur, eu am mancat porcarii si prajeli zilele astea, ieri nu am mancat de la ora 5, si cantarul mi-a zambit. nici foame nu mi-a fost seara, ca am bagat in mine mai consistent.
deci fetele ce stare de spirit aveti, amadeea revinot-i, si pune pozaaa, in costul de baie, sau maieu sau sutien , ceva mulat.
jessik ma bucur din suflet ca esti optimista pentru ca asa trebuie sa fim toate , daca esti optimista problemele par mai mici si trebuie sa fim cu moralul sus ca incepe concursul
__________________

jurnal steffany
dupa ploaie tot timpul iasa soarele
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...fany-8700.html

steffany, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1747 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1230 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]