View Single Post
  #5923 (permalink)  
Vechi 26 ian 2011, 11:50:22
CARMEN STEFAN's Avatar
CARMEN STEFAN CARMEN STEFAN este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: IASI, Romania
Vârsta: 40
Dieta: PERSONALIZATA
Date: 160cm, 75.5kg
Mesaje: 117
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Si akm apare Gica contra
Faza cu celofanul e un fel de frectie la piciorul de lemn....prin transpiratie nu se elimina grasime....ci apa...si dupa primele 2-3 pahare de apa baute se intoarce inapoiakm dak ai nevoie de un mic ajutor pt psihic...adik stii tu un fel de efect placebo asa poti sa te infasori...dak nu ai nevoie nu are nici un sens sa te impachetezi
Apropo Alina...sincer nu stiu cum ai reusit sa slabesti in Italia.Am fost si eu acolo 6 luni la parintii mei cu gandul sa muncesc si sa castig un ban, asta era acum 4 ani. Si cum nu imi gaseam locul m-am intors in tara. Am pecat de acasa cu 62 kg si cand m-am intors aveam 70 kg. ....inebunita dupa paste si pizza.
Am reusit sa slabesc acasa in 5 luni pana la 56 kg, nu am facut nici o cura , doar plimbari lungi si ceva regim.
Oricum felicitarile mele....
Soacra mea care este in Italia si ea trage de noi sa facem vacanta acolo, nu este o idee era dar cand stiu ce ma astepata din pct de vedere culinar mai ca as refuza.
CARMEN STEFAN, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.