View Single Post
  #5927 (permalink)  
Vechi 29 sep 2010, 01:19:20
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Ania29 Vezi mesajul
bine ai venit, sigur ca te primim, poate ne inveti si pe noi secretul, sau nu stiu cel putin pe mine, eu sunt cam dezamagita de mine in ultima vreme si nu reusesc sa mai mobilizez si sa ma motivez (
multumesc pt primire..pai nu stiu daca am un secret...fac ceea ce am invatat de pe la alte slabute si ce am citit eu separat..pot sa spun ca am invatat f multe lucruri de cand m-am apucatpur si simplu am renuntat la dulciuri,sucuri,paste,paine etc etcstii deja teoria astafac sport atunci cand am timp..si de obicei imi fac timp..pt ca imi place tare mult sa merg la salamai nou m-am apucat sa fac separat si acasa..sa-mi mai lucrez si alte grupe de muschi
nu te poti motiva?eu de ex cand nu ma simt destul de motivata ma uit la tot felul de filmulete before/after..cu oameni care au dat si cate 50-60 de kg jos..eu nu pot?sau citesc povestile fetelor de pe aicisau ma gandesc la umilintele pe care le-am indurat pana acumasta da roade tot timpul


Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Vad ca ai avnasat in grad de fapt ai scazut bravo! bine ai "poposit" in grupul slabutelor 60-70 incet incet o sa ajungi si mai jos
daaa...am avansat as putea spune si am scazut la kgbine v-am gasit fetelordesi eu printre slabute ma aflu de vreo 2 luni si ceva,sunt boboaca pe aicisi..asta e si planul..sa ajung incet incet si in cealalta grupa...unde voi ramane sper eu muuuult timp..nu ca nu as fi multumita pe aici,dar cam asta e ideea generala,sa ajungem slabute si sa ne simtim bine cu noi,nu?..
dar pana ajung mai jos mai stau pe aici vreo 9 kg
pupici
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]