View Single Post
  #5930 (permalink)  
Vechi 26 ian 2011, 12:10:49
CARMEN STEFAN's Avatar
CARMEN STEFAN CARMEN STEFAN este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: IASI, Romania
Vârsta: 40
Dieta: PERSONALIZATA
Date: 160cm, 75.5kg
Mesaje: 117
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


mai scrisesem eu niste chestii ieri pe la mine prin jurnal dar erau preluate de pe un alt site si mi le-au stersideea e k eu mereu am crezut k toate asa zisele minuni pt slabit/topit nu au nici un efect dar imi era cam teama sa ma exprim pt k deh...eu nu am studiat prea bn treaba asta ci era mai mult o parere personala...ieri tot alergand pe net am gasit niste chestii care mi-au confirmat parerile...adik grasimea nu poate fi topita decat prin sport si alimentatie corecta...pielea poate fi ajutata tot prin sport,alimentatie si ceva cremuiala...restul sunt mici trucuri care functioneaza pe termen scurt....de aia tratamentele astea din centre au oarece efecte dar dak le intrerupi efectul dispare ca prin minune...asa k stiu k sunt cicalitoare si poate devin stresanta dar sport,sport si iar sport+alimentatie cat mai corecta+o crema hidratanta bunicica=silueta si aspectul pe care ni-l dorim

Nu te contrazic si ai mare dreptate...Am o prietena antrenoare de fitness si aerobica, momentan plecata in Danemarca care spune acelasi lucru. Tragea de mine ca sa fac sport si eu prea putin o ascultam spre rusinea mea .
Acum de cand a plecat tare as vrea sa mai fie aici sa imi dea indicatii,oricum vb pe net si imi spune cum si ce sa fac.
CARMEN STEFAN, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.