View Single Post
  #5933 (permalink)  
Vechi 23 ian 2012, 19:25:38
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Mai am putin si termin cu tura asta. Nu mai rezist.Si, ca sa ii raspund Roxanei-nu, nu ma simt mai bine.
M-am simtit groaznic astazi.GROAZ-NIC!Am niste crampe si niste dureri de imi vine sa ma tavalesc pe jos....De mult nu am mai patit-o asa.Cred ca se datoreaza in mare parte frigului de la serviciu.....Nu am avut niciun supozitor, nicio pastila. Am stat asa.Si cum am spus, sunt foarte umflata, ca un balon, parca sunt plina cu apa, nu mai stau pantalonii pe mine de umflata ce sunt....Abia astept sa ajung acasa, dar abia astept sa imi treaca!

O sa beau un ceai astaseara, o sa ma bag sub plapumica de cum ajung acasa. Si o sama relaxez si o sa dorm. Ca si-asa aseara nu am reusit sa dorm devreme.

Astazi am avut o zi conforma pana acum, am baut apa, am mancat ok.Miscare=0.SI cred ca nici nu fac la cum ma simt.Recuperez, nu imi fac probleme. Sper doar sa calc stramb cand ajung acasa. Dar nu calc sigur

Va pup fetelor, imi cer scuze pentru absenta dar nu e una dintre cele mai bune zile ale mele
Si promit ca de maine o sa fiu din nou activa pe aici
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de happygirldiana; 23 ian 2012 at 19:28:23.