View Single Post
  #5938 (permalink)  
Vechi 24 ian 2012, 14:06:32
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Mai am putin si termin cu tura asta. Nu mai rezist.Si, ca sa ii raspund Roxanei-nu, nu ma simt mai bine.
M-am simtit groaznic astazi.GROAZ-NIC!Am niste crampe si niste dureri de imi vine sa ma tavalesc pe jos....De mult nu am mai patit-o asa.Cred ca se datoreaza in mare parte frigului de la serviciu.....Nu am avut niciun supozitor, nicio pastila. Am stat asa.Si cum am spus, sunt foarte umflata, ca un balon, parca sunt plina cu apa, nu mai stau pantalonii pe mine de umflata ce sunt....Abia astept sa ajung acasa, dar abia astept sa imi treaca!

O sa beau un ceai astaseara, o sa ma bag sub plapumica de cum ajung acasa. Si o sama relaxez si o sa dorm. Ca si-asa aseara nu am reusit sa dorm devreme.

Astazi am avut o zi conforma pana acum, am baut apa, am mancat ok.Miscare=0.SI cred ca nici nu fac la cum ma simt.Recuperez, nu imi fac probleme. Sper doar sa calc stramb cand ajung acasa. Dar nu calc sigur

Va pup fetelor, imi cer scuze pentru absenta dar nu e una dintre cele mai bune zile ale mele
Si promit ca de maine o sa fiu din nou activa pe aici
odihna placuta
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Salut si eu slabutele!M-am trezit la 11. Am luat pranzul acum, am oala cu fasolica pe foc si ma mai bag un pic in plapuma, cred ca am luat raceala de la Cristina Si oricum, altceva nu mai am de facut si vreau sa profit sa stau in plapuma si sa cucai cum imi place mie

Va pup pe toatae, dragele mele!Ne auzim deseara, ca sunt la munca!

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

eu la pranz am mancat cartofii cu usturoi si rozmarin ce au ramas de ieriLa cina pap ciorbita de vacuta, mai am o portie si ma dau maine la fasolica
Te pup, draga mea!Am fugit!
ce bunatati
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].