View Single Post
  #5941 (permalink)  
Vechi 28 oct 2012, 13:53:36
erasmine's Avatar
erasmine erasmine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Phoenix, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 77.4kg
Mesaje: 963
Aprecieri acordate: 154
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 123 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 2)

Citat:
Anterior postat de Daniela Anghel Vezi mesajul
Buna,fetelor!Nu pot spune ca s noua pe acest forum pentru ca am mai intrat p el si acum un an si ceva inainte de nunta.Atunci am slabit fara vreo dieta anume 12 kg,mancand sanatos,adica salate foarte multe,fara prajeli,uleiuri(din cand in cand mai faceam si exceptii).Kg se duceau rapid desi eu nu simteam nevoia de a manca mai mult,poate era si din cauza stresului,trebuia sa intru in rochia de mireasa(la fiecare proba mi o modificau pentru ca aveam in minus).A venit nunta,am intrat in rochie,a disparut stresul si au inceput sa reapara kg.Din 21 aug 2011 pana acum am luat 5,5,foarte mult mi se pare.Acum uitandu ma pe forum am vazut regimul Dukan si m am hotarat sa l incep de joi 1 nov.Vreau sa slabesc cel putin 10 kg,sper sa am vointa si alaturi de voi sa reusesc.Mi am scris pasii de urmat,alimentele si acum incerc sa mi fac meniul pentru zilele de atac pentru a putea face cumparaturile.Sper sa fiti alaturi de mine.O duminca frumoasa la toate!


Bine ai venit in casuta lui Dukan. Sunt convinsa ca o sa reusesti sa-ti atingi telul dar nu trebuie sa uiti ca vointa e totul
Noi suntem aici sa te ajutam de cate ori ai nevoie. mie personal mi-a prins f bine si ma simt f confortabil aici. Asa ca...sa trecem la treaba
__________________
Dukan 30.08.2012 - 70.5[/COLORe)
11.10 - 66.3 (-0.3kg)
Revenire 2013
08.01 - 13.01 - 68.3
13.01 - 14.01 - 66.59 kg
)
Revenire 2015- dieta personalizata
07.07 - 70.6

"Zambetul e ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar iti permite sa iti vezi de drum"
Jeanne Wasbro