View Single Post
  #598 (permalink)  
Vechi 10 aug 2010, 23:50:36
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Hey, slabute Monti. La mine venira rusii si m-au pus cu in sus, am avut o dispozitie ieftina si care cerea bataie,nici eu nu ma suportam Vestea buna-i ca raceala isi cam face bagajele Tot ii dau tarcoale lu nea Monti, nu stiu de-l si nimeresc mereu,ma instruiesc eu ca pan pe 16 august sa fie perfect

De ex azi am servit
MD --cafea expresso jumi juma cofe cu lapte normal +decofe,
pranz--ceafa la gratar si salata de conopida cu UM si otet,
gustare--o fanta zero,
cina --salata rosii castraveti /ceapa /branza /seminte de in si ---aci cred c-am gresit dar am facut-o far sa gandesc --1 lingura de tarate de ovaz ptr constipatie

Pupicici cu sclipici NB tuturor si-o dup-amiaza excelenta celor de peste ocean
pai deci, hai sa-ti spun referitor la meniul tau:

dimineata: incearca sa mananci o painica. Fa-ti batoanele alea Magda. C'mon, nu sunt greu de facut si sunt foarte consistente. Mananci si fibra pentru constipatie si esti asigurata pana la ora pranzului. singura chestie dimineata e ca: ai papat cofeina si nu ai mancat consistent..deci greselutaa!!

pranz: perfectisimo!!! (un fel de frantusezcul: "furculision")

gustarea: te rog sa o ascunzi!! fanta zero, unu, doi..sau cum o vrei tu..scoate-o in ma-sa din meniu ca nici nu e buna. Baga o limonada, sau un suc d efructe proaspat!

seara: da..e grseluta cu taratele si asta doa rpentru ca le-ai amestecat cu grasimi, adica uleiul din salata si semintele de in. Acu'..na..nu e o mare greseala..dar e..Incet incet inveti!!

deci, sa vedem si meniul de maine..si iti spunem cum e treaba!!

sigur apar fetele mai experte in Monti si te lamuresc..

chiar asa, p eund eumbla oare Magda???????

pupici Caro si ma bucur ca esti aici. SA NU MAI PLECI, ok?
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].