Subiect: Jurnal Craiasa
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 05 iul 2010, 17:01:59
craiasa's Avatar
craiasa craiasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 52
Dieta: personalizata,fara dulciuri,grasimi,paine si fara sedentarism
Date: 168cm, 56.5kg
Mesaje: 36
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Craiasa

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Buna Craiasa si bine ai venit printre noi
In primul rand felicitari pentru fetita
Si in al doilea rand felicitari pentru initiativa care ai avut-o sa ti faci un jurnal si sa incepi sa ai un stil de viata sanatos.
Poti posta meniurile tale zilnic aici sa vedem ce papi, ce e bine si ce nu .
Sport faci ?
Mult suuccess!!
Sport fac,adica am inceput sa fac,am primit de im prumut un aparat magic leg,si ma stoarce de puteri,si am mai facut pe langa abdomene insa prea putine.Astazi am facut 30 min.tae bo Ab,si sunt ok,fleasca dar a meritat,sper sa ma tina.,De felul meu sunt sportiva,bici si alergare in natura,nu statica,cat si muntele m-a tinut mereu slabuta, insa statul pe langa copil m-a facut asa,chiar daca ma ameteste si ma plimba pe unde vrea ...asta nu ca ar fi o scuza sa nu fac ceva ptr.mine
Insa promit sa fiu serioasa si sa ma tin de un program,ca mie imi face bine tot ceea ce inseamna cardio
craiasa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1647 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1130 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 614 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]