View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 25 oct 2009, 12:23:30
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Sonya slabeste (jurnal)

Citat:
Anterior postat de sonya Vezi mesajul
Am hotarat sa imi deschid si eu un fel de jurnal de slabit in speranta ca o sa ma motiveze in vreun fel.
De vreo 4 zile bantuiesc forumul, calculez calorii si incerc sa ma tin de slabit.
Rezultate se vad dupa cantar, am slabit 0,5 kg, desi eu nu simt nimic.
Am renuntat de vreo saptamana si ceva la paine, dulciuri (in afara de nestle fitness si activia), sare, prajeli, grasimi, uleiuri etc.
Incerc sa mananc mai sanatos si moderat.
Dupa calcule si constitutie greutatea mea ideala ar fi de 65 kg..deci trebuie sa dau jos inca 20,5.. mi se pare irealizabil, nu ma pot imagina slaba de nicio culoare dar pentru moment am vointa si incerc sa ma tin.
La capitolul sport am inceput taebo acasa si o sa incerc sa ma antrenez zilnic, cat de putin dar sa fie acolo
Orice sfat si incurajare sunt binevenite!
V'am pupat

bv tie ca tiai deschis un jurnal!!!asa sigur vei reusi...pt ca toate fetele de aici te vom sustine..si te vom trage de urechi cand vei gresi....te vom face sa continui...si de ce nu ...te putem impinge de la spate...conteaza numai sa vrei u sa slabesti...si de aici totul va decurge bine...iar pentru noua ta casuta iti aduc un buchet de floriBINE AI VENIT!!!