Subiect: Relatie din mila
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 23:34:26
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Relatie din mila

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Ati avut astfel de relatii?
Ati putea sta langa cineva din mila?
Da...eu am avut una de genul..eram micutza si nu stiam totul despre relatii&co.M`am cuplat cu un tip,am stat un timp impreuna..totul bine si frumos..dar dupa ce a vazut ca tin la el si`a luat`o in cap.Devenise extrem de posesiv,trebuia sa`i spun ce fac pas cu pas,sa vorbesc non`stop cu el.Cand nu eram impreuna vorbeam pe mess,daca nu puteam pe mess,vorbeam la telefon.Nu aveam voie sa ies afara fara el,facea urat chiar si cand eram cu el de mana numai pt ca i se parea lui ca se uita vreunul la mn si avea impresia ca e "amantul"..well..si dupa o perioada chiar n`am mai putut sa suport..mi`am zis ca`s tanara si nu are rost sa`mi toc eu nervii cu el..si i`am zis ca vreau sa ne despartim..prin telefon bineinteles ca in fatza mi`era teama de reactia lui...si el..se pune pe plans si`mi zice:"daca ma parasesti ma omor si o sa ma ai pe constiinta"...eu mica si fraiera m`am panicat..am continuat relatia cam 1 luna...pana mi`am luat inima in dinti si i`am zis GATA! si gata a fost.Nu i`am mai raspuns la telefon,la mesaje,i`am dat ignore si l`am evitat incontinuu.Si iata ca suntem despartiti de atata timp si nu s`a mai omorat
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat