Subiect: Sportivi minune
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 25 iun 2011, 13:27:54
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Sportivi minune

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Intr-adevar mare motiv de mandrie,dupa parerea mea.Stau si ma intreb protectia copilui pe unde e la faze de astea.Cazul a fost mult discutat pana acum.Pt mine e un caz de abuz din cauza parintilor.Ca in cazul tuturor copiilor care sunt pusi de mici sa faca chestii nepotrivite varstei,si de multe ori fara vointa lor.Ca imi e greu sa cred ca asta micu prefera sa traga de fiare decat sa se joace cu mingea pe maidan.
Eu nu mai cunosc astfel de "talente" si sper ca nu mai exista si altii.Mi se pare extrem de trist
Mishutza dar sunt copii care incep gimnastica de la 3 ani asa ca nu e ceva neobisnuit.

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Da, tot din aceasta categorie de minuni fac parte si modelele anorexice cu care parintii se mandresc enorm.
Anorexice ?interesant...nu am vazut

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Ce sa zic..are talent dar sa fiu sincera un asa copil nu as vrea. vorba mishutzei in loc sa se joace si el ca , un copil normal...
hmmm... este exagerat asa ceva
Tocmai de aceea este minune ca nu toti copii sunt la fel
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat