View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 08:18:22
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Grupul centimetri

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna idee Eu ma lupt cu ultimii cm de prin zona burticii. nesuferitul asta de corp foarte "bine" proportionat ma cam dispera. am picioare subtiri..dar sunt lata in zona aripioarelor...la burtica
Acum cu, caldura aceasta e mai rau cu sportul extrem, ca simt ca ma sufoc...dar incet incet sper sa scap de cm astia lipiti cu super glue
ps: pe mine la coapse m-a modelat tare bine stepperul. dar era o perioada cand faceam cate o ora jumate
chiar acum ma bag la o "portie" de 40 de min
Eu sunt invers, abdomenului n-am ce-i reprosa dar coapsele ma streseaza.pe caldura probabil cel mai bun sport ar fi inotul Noi din fericire aici nu prea suntem chinuiti de canicula, dar nici piscina n-am mai aproape de 15km
Pai daca ai reusit o ora jumate de stepper esti tare eu nu rezist mai mult de un sfert de ora ca ma plictisesc groaznic.

Citat:
Anterior postat de GinaViesianu Vezi mesajul
Super subgrup! Si eu ma confrunt cu aceeasi problema: centimetrii de pe coapse.. As mai vrea 2 jos, dar nu vor nicicum sa plece...
Pai 48cm la 1,66 nu-i bine??

Citat:
Anterior postat de iCeDoMinO Vezi mesajul
Mdaa...cm astia dau batai de capEu de o saptamana mi-am schimbat stilul de viata,multe fructe,legume,sport si putine grasimi,insa am slabit foarte putin.Slabutelor,poate fi din cauza faptului ca retinem apa inainte de menstruatie?Va rog sa-mi raspundeti,pu ca sunt disperata,ma stradui mult si nu vad rezultate
Rezultatele sigur se vor vedea, dar poate lua mai mult timp. Si eu am probleme cu retentia de apa (probabil aici si contraxceptivele au un cuvant de spus), si iau ceva pastile pt asta. Vorbeste cu un medic, poate existe produse similare si in Romania.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]

Ultima dată editat de deadcountess; 22 iul 2011 at 08:23:32.
Răspuns cu citat