View Single Post
  #601 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 21:24:13
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pfoaaaa albastriiAi mei oscileaza de la caprui inchis daca sunt la intuneric la verde aprins daca sunt la luminaTu ii ai super frumosi inseamnaPffff...ce te`as baga la o sesiune de machiat sa vezi pe urma cum aratiEu cred ca iti sta bine si cu creion,important e sa stii cum sa te daiDe exemplu eu am ochii mici si nu`mi sta bine oricum.Ma dau pe sus cu negru inchis si jos ma dau cam pana la jumatatea ochiului cu un negru asa stersToata lumea ma intreaba cum ma machez ca le place
toata lumea,iimi lauda ochii,...mai ales cand am machiez misto(de fapt cand ma macheaza altcineva,ca eu habar nu am..mai bag si eu cateodata ceva culori,da nu.mi iese),is un albastru din ala deschis..iar cu bronzul asta ies mai tare in evidenta
eu nu prea le am cu machiatul..

ce misto trebuie sa fie
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]