Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul lui Roxii

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #601 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 21:24:13
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pfoaaaa albastriiAi mei oscileaza de la caprui inchis daca sunt la intuneric la verde aprins daca sunt la luminaTu ii ai super frumosi inseamnaPffff...ce te`as baga la o sesiune de machiat sa vezi pe urma cum aratiEu cred ca iti sta bine si cu creion,important e sa stii cum sa te daiDe exemplu eu am ochii mici si nu`mi sta bine oricum.Ma dau pe sus cu negru inchis si jos ma dau cam pana la jumatatea ochiului cu un negru asa stersToata lumea ma intreaba cum ma machez ca le place
toata lumea,iimi lauda ochii,...mai ales cand am machiez misto(de fapt cand ma macheaza altcineva,ca eu habar nu am..mai bag si eu cateodata ceva culori,da nu.mi iese),is un albastru din ala deschis..iar cu bronzul asta ies mai tare in evidenta
eu nu prea le am cu machiatul..

ce misto trebuie sa fie
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #602 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 21:53:27
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
toata lumea,iimi lauda ochii,...mai ales cand am machiez misto(de fapt cand ma macheaza altcineva,ca eu habar nu am..mai bag si eu cateodata ceva culori,da nu.mi iese),is un albastru din ala deschis..iar cu bronzul asta ies mai tare in evidenta
eu nu prea le am cu machiatul..

ce misto trebuie sa fie
PfaiCe mistoCe m`as mai machia daca as avea ochii ca ai taiAs face tot felul de experimente de machiaje

La ochii albastrii cel mai bine ii scoate in evidenta daca te faci la ochi cu mov,maro mai cald,portocaliu,auriuroztrandafiriuculo area piersicii si bineinteles negruPfai ce mi`ar place si mie ochii albastrii sau verzi intens asa
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #603 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 22:17:26
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
PfaiCe mistoCe m`as mai machia daca as avea ochii ca ai taiAs face tot felul de experimente de machiaje

La ochii albastrii cel mai bine ii scoate in evidenta daca te faci la ochi cu mov,maro mai cald,portocaliu,auriuroztrandafiriuculo area piersicii si bineinteles negruPfai ce mi`ar place si mie ochii albastrii sau verzi intens asa
pff,de culori m-am documentat si eu o gramada
da ce folos ca stiu culorile,daca nu stiu sa le aplic
si am incercat de multe ori..pur si simplu nu-mi iese deloc..
singurul machiaj care il stiu,si care m- il fac mereu..:ma dau cu maro deschis,pe toata pleoapa,si spre margine o bucatica cu maro mai inchis,si jos..pe jum,tot asa trec oleaca cu maro inchis..ma dau cu rimel..si gata..asta e singurul care-mi iese
is belea stiu
in rest,ma mai machiaza prietena mea cateodata..cand avem amandoua chef..
sau ami am o verisoara,care si ea stie sa machieze..
si varmea de aici..
da varmea asta,imi baga niste culori,de ma sperii..bine,nu-mi sta rau..da is prea evidente
si eu cum is invatata,ca abia sa se cunoasca machiajul
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #604 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 23:10:41
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
pff,de culori m-am documentat si eu o gramada
da ce folos ca stiu culorile,daca nu stiu sa le aplic
si am incercat de multe ori..pur si simplu nu-mi iese deloc..
singurul machiaj care il stiu,si care m- il fac mereu..:ma dau cu maro deschis,pe toata pleoapa,si spre margine o bucatica cu maro mai inchis,si jos..pe jum,tot asa trec oleaca cu maro inchis..ma dau cu rimel..si gata..asta e singurul care-mi iese
is belea stiu
in rest,ma mai machiaza prietena mea cateodata..cand avem amandoua chef..
sau ami am o verisoara,care si ea stie sa machieze..
si varmea de aici..
da varmea asta,imi baga niste culori,de ma sperii..bine,nu-mi sta rau..da is prea evidente
si eu cum is invatata,ca abia sa se cunoasca machiajul
E frumos si asa cum zici tu ca iti faci

Pai dc nu o lasi pe verisoara ta sa te machieze daca zici ca se pricepeMai ales seara merge la fix un machiaj cu culori mai intense
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #605 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 23:16:06
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
E frumos si asa cum zici tu ca iti faci

Pai dc nu o lasi pe verisoara ta sa te machieze daca zici ca se pricepeMai ales seara merge la fix un machiaj cu culori mai intense
da,am iesit intr-o seara in oras...si m-a machiat ea..tot asa cu culori intense..m-a dat si cu movse vedea super tare..da nu statea rau deloc..
si m-a mai machiat intr-o zi tot asa misto...trebuie neaparat sa invat sa-mi fac machiajul ala..ca mi-a placut super mult
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #606 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 23:31:35
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
da,am iesit intr-o seara in oras...si m-a machiat ea..tot asa cu culori intense..m-a dat si cu movse vedea super tare..da nu statea rau deloc..
si m-a mai machiat intr-o zi tot asa misto...trebuie neaparat sa invat sa-mi fac machiajul ala..ca mi-a placut super mult
Ce mistoIa sa inveti

Psa verisoara ta cati ani are?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #607 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 23:44:51
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Ce mistoIa sa inveti

Psa verisoara ta cati ani are?
sigur invat..ca imi placea prea mult

varmea are 28 ani..si e super libertina de felul ei
a facut atatea nebunii la viata ei,vai vai
in clasa a 10-a a fugit in germania..si avea tot ce-si dorea acasa..parintii ii dadeau bani o gramada,doar ac nu prea o lasau sa iasa..
ea mereu mergea la mine la tara,ca stia ca mama nu-i zice nimic..si mergea la discoteca acolo..ca ai ei nu o lasau..
da chiar daca nu o lasau,cate nebunii a facut
na,si a fugit in clasa a 10-a..apoi la 19 ani a fct copchil
a trecut si ea prin multe...
oricum..ii din aia careia ii place sa-si traiasca viata
da e super de gasca
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #608 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 23:59:06
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
sigur invat..ca imi placea prea mult

varmea are 28 ani..si e super libertina de felul ei
a facut atatea nebunii la viata ei,vai vai
in clasa a 10-a a fugit in germania..si avea tot ce-si dorea acasa..parintii ii dadeau bani o gramada,doar ac nu prea o lasau sa iasa..
ea mereu mergea la mine la tara,ca stia ca mama nu-i zice nimic..si mergea la discoteca acolo..ca ai ei nu o lasau..
da chiar daca nu o lasau,cate nebunii a facut
na,si a fugit in clasa a 10-a..apoi la 19 ani a fct copchil
a trecut si ea prin multe...
oricum..ii din aia careia ii place sa-si traiasca viata
da e super de gasca
Pfff a facut cea mai mare prostie care poate s`o faca o fata libertinaSa faca copil asa de tanara

Vai deci eu nici nu ma gandesc sa fac de tanara copilSi eu la fel,sunt libertinaOdata vorbeam cu iubitu de copii asaSi facea ca el ar face si acum copil daca as vreaUhaaaa trage frana ca ai sarit calu`Nici chiar asaPe la 27-28 de ani asa
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #609 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 00:16:42
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pfff a facut cea mai mare prostie care poate s`o faca o fata libertinaSa faca copil asa de tanara

Vai deci eu nici nu ma gandesc sa fac de tanara copilSi eu la fel,sunt libertinaOdata vorbeam cu iubitu de copii asaSi facea ca el ar face si acum copil daca as vreaUhaaaa trage frana ca ai sarit calu`Nici chiar asaPe la 27-28 de ani asa
da,ei nu-i pare rau ca a plecat..ii pare rau ca a lasat scoala
si a platito caruta de bani ca sa o poata continua..a fct scoala fara frecventa si mergea maicasa la examene
anu asta are bacul..ca doar de asta vine acum acasa..bine,bacul e aranjatca doar ea nu stie o boaba de nik
stii cat i-a cerut pe tot bacul?1600euro
na ce sa-i faci..ea a fugit,acu sa suporte...

da,a facut prostie mare cu copilul,dar de acum asta e..
plus ca ea a stat cu tatal copilului doar asa din mila..da il insela cu o gramada
ala era super gelos..dar o iubea muult..plangea dupa ea...si ea statea mai mult cu el pt copil..insa s-a saturat si gata,a terminat-o..
acuma ala il invata pe copchil sa nu aiba incredere in maicasa..il minte o gramada..si plodu tot pe el il crede
varmea mereu plange,cand vede ca ii ofera orice..(si barbasu asta tot asa...il iubeste ca pe copilul lui)..si el tot la taicasu vrea..

ce copii roxi?doamne fereste....ce avea iubi tau?cred ac nu realiza ce zice
copchii trebuie facuti mai tarziu...
eu in primii ani de casatorie vreau sa fiu libera..fara nici un planset de copil..sa ma distrez cu sotul,sa putem pleca oriunde fara griji.....abia dupa cativa ani copilul..

eu am o verisoara de o seama cu mine..
deci aia invat super bine la scoala..toti o vedeau cuminte..mama mi-o dadea mereu exeplu..uite alexandra face asta,alexandra face asta..si am oftica mereu
si a ramas fata gravida cu unu de 34 ani...
ce soc o avut toata lumea...
plus ca maicasa lucreaza in germania..si ii trimitea bani..si ea mai are inca 7 frati,iti dai seama...
si prin cate chinuri trece matusmea acolo in germania..
sta a niste oamnei care au vrut sa o violeze de nush cate ori..o intepau cu surubelnita,o bateau cu scaunu..deci iti dai seama,ce necaz pe ea cand o auzit ca e gravida fata ei cuminte..
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #610 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 00:27:31
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
da,ei nu-i pare rau ca a plecat..ii pare rau ca a lasat scoala
si a platito caruta de bani ca sa o poata continua..a fct scoala fara frecventa si mergea maicasa la examene
anu asta are bacul..ca doar de asta vine acum acasa..bine,bacul e aranjatca doar ea nu stie o boaba de nik
stii cat i-a cerut pe tot bacul?1600euro
na ce sa-i faci..ea a fugit,acu sa suporte...

da,a facut prostie mare cu copilul,dar de acum asta e..
plus ca ea a stat cu tatal copilului doar asa din mila..da il insela cu o gramada
ala era super gelos..dar o iubea muult..plangea dupa ea...si ea statea mai mult cu el pt copil..insa s-a saturat si gata,a terminat-o..
acuma ala il invata pe copchil sa nu aiba incredere in maicasa..il minte o gramada..si plodu tot pe el il crede
varmea mereu plange,cand vede ca ii ofera orice..(si barbasu asta tot asa...il iubeste ca pe copilul lui)..si el tot la taicasu vrea..

ce copii roxi?doamne fereste....ce avea iubi tau?cred ac nu realiza ce zice
copchii trebuie facuti mai tarziu...
eu in primii ani de casatorie vreau sa fiu libera..fara nici un planset de copil..sa ma distrez cu sotul,sa putem pleca oriunde fara griji.....abia dupa cativa ani copilul..

eu am o verisoara de o seama cu mine..
deci aia invat super bine la scoala..toti o vedeau cuminte..mama mi-o dadea mereu exeplu..uite alexandra face asta,alexandra face asta..si am oftica mereu
si a ramas fata gravida cu unu de 34 ani...
ce soc o avut toata lumea...
plus ca maicasa lucreaza in germania..si ii trimitea bani..si ea mai are inca 7 frati,iti dai seama...
si prin cate chinuri trece matusmea acolo in germania..
sta a niste oamnei care au vrut sa o violeze de nush cate ori..o intepau cu surubelnita,o bateau cu scaunu..deci iti dai seama,ce necaz pe ea cand o auzit ca e gravida fata ei cuminte..
PfoaaaO carutza de bani ai draqTe storc astia de bani

Eh,el e inebunit dupa copiiSi in plus el fiind mai mare nu l`ar deranja sa aiba de la varsta asta copii,dar pe mine daSi eu sunt de aceeasi parereIntai sa ma bucur de sotziorul meu,sa ne iubim noi 2Si apoi ploduCand apare plodu deja se strica treabaNu prea mai e timp de voi 2

AuciAiurea asa...Mai bine ca s`a despartit de elDar na...iti dai seama ca el se simte ranit si poate inca sufera dupa ea si de aia si incearca sa il intoarca impotriva ei pe copil


Pfaaaa ce nasolAdevarul e ca astea care par mironosite cand scapa o da in gropiSormea nu o dadea toata lumea exemplu?Mama pai cand mergeam pe strada cu mama si ne intalneam cu cnv mereu zicea ca sormea e cuminte rau si desteapta si nush ce si eu sunt zvapaiata si nush ceSi ete ca sormea pleca de nebuna in cipruVai ce aiureaCe oameniSi saraca femeie se chinuie acolo pt copii si uite copii ce`i facPai verisoara`ta tine copilu?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Roxii; 03 aug 2010 at 00:29:32.
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal slabit, slabit adolescente, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnalul Roz al lui Suzume Suzume Arhiva jurnale slabit 936 25 dec 2010 17:32:32
Jurnalul lui Rosse Rosse Arhiva jurnale slabit 55 22 iul 2010 16:21:12
Jurnalul lui Bia :) Bia:) Arhiva jurnale slabit 68 15 mai 2010 09:14:01
:) jurnalul lui wadaa wadaa21 Arhiva jurnale slabit 31 21 apr 2010 11:36:58
Jurnalul lui feliutza FELIUTZA Arhiva jurnale slabit 15 06 nov 2009 14:53:55

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole