Subiect: Jurnal Oana
View Single Post
  #602 (permalink)  
Vechi 09 iun 2012, 09:49:36
oanna14's Avatar
oanna14 oanna14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 ian 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 2.463
Aprecieri acordate: 57
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Jurnal Oana

Ce zi frumoasa!

Si cum altfel sa o incep decat printr-o partida de jogging? .Ce-i drept,nu am mai alergat de mult timp desi am faleza in oras Bine, fac in jur de 20 de minute pana acolo cu maxi-taxi-probabil asta este singurul dezavantaj.
Insa,totul este perfect acolo:oameni plini de energie,de toate varstele,auzi pasarele cantand,valurile Dunarii,admiri privalistea ..:X
Ce m-a bucurat astazi am vazut o doamna care si-a scos copilul(in jur de 5 ani) la alergat.Ma incanta faptul ca mai exista si astfel de persoane

Zilele astea au fost perfecte,la noi in oras s-a organizat primul FLASHMOB de dans popular(daca nu ma insel,primul din tara),unde au participat in jur de 200 de persoane.Mi-a placut foarte mult.
Abia astept sa apara filmarile de ieri.Sa nu mai zic ca am participat si eu poi cum,se putea?!

In rest,totul e bineCu sanatatea stau FB,spre fericirea mea
Am insa nevoie de o dieta si mult sport,clar!!

Iar acum sa ma laud Am mancat cateva corcoduse si un mar,dar totusi sunt treaza de la 7iar de la 7 jum alerg Am o foameee .Ma pregatesc sa merg la niste cursuri de engleza,iar cand o sa vin o sa manancSa vedem ce
App,vreau la plajaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Jurnal Oana;x http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post696404


''Increderea in sine reprezinta esenta eroismului''