View Single Post
  #6022 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 22:19:36
Aida35's Avatar
Aida35 Aida35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Anes-Jurnalul unei foste fumatoare

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Salata de varzaaaaaaaaaaa,ca imi era pofta.Ce imi place mie cand ma iau poftele de buruieni,nu am crezut vreodata sa ajung sa salivez la rosii.E destul sa nu mananc o zi salata si gata.Si acu cateva luni ma intrebam cum sa mananc mai multe legume.
Si am mai scos o bucata de somon de la congelator ca presimt ca imi mai e foame pana ma culc,sa fiu pregatita
ia lasa tu somonu la ora asta si bea o cana cu apa si sa vezi ce bine va fi dimineata cand iti va fi foame ...

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
bun..fata desteapta..si frumoasaaa!! m-am delectat..vazui chipuri dulci, frumoase...(cu burti sau fara) s-or chema complimente si sper sa stii sa le primesti..Esti o femeie frumoasa..clar!! Frumoasa si cu kile si fara! Sunt unii oameni care serios ca sunt frumosi oricum..doar pentru simplul motiv ca sunt funny, ca stiu sa-si poarte cele kile..ca stiu a scoata in evidenta acea frumusete..so..anyway, da..niste kile in minus ti-ar fi perfect..

vad ca are Cristina o reteta cu somon..astept s ao bage..ca sa gatesc si eu ceva in weekend!
deci am aici o vecina cateva strazi mai incolo care lucreaza la Nestle si imi aduce lapte pt RX , 175cm inaltime si sigur 130kg daca nu peste , fundul si picioarele , oh ca sunt imense , mai dar este o frumoasa , dar frumoasa femeia si zau daca eu ii mai vad kg. Si ma bate la cap sa o invat sa manance ca vrea sa slabeasca. Nah pai sigur ca o sa ii explic si ea sa noteze sa nu uite ca si eu mi-am notat la inceput , dar trebuie sa ne nimerim amandoua cu timp liber ca toata ziua alearga incoace si incolo , nu stiu cum naiba de are atatea kg ...