View Single Post
  #6030 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 23:10:58
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Anes-Jurnalul unei foste fumatoare

m-ati omorat ....
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Ok,sa ai grija sa tii gura deschisa ca sa nu te sufoci daca le bagi in amandoua narile odata.......si cate ore stai asa?
nu in nari. pe nari ... si in asa fel ca pe o nara sa expiri si pe una sa inspiri ... asta cand bau buzna poftele peste tine

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
....
daaaaa , si iar ne-am strans in casuta lu anes , iar ne ia cu greierele de Arghezzi sau cine stie ce mai scoate de data asta poate pune lacatul pe usa ca ii golim frigiderul si bidoanele cu apa plata
De ci de bidoanele cu apa sa nu va puna sa va atingeti ... iar in frigi, cum is doar singurica nu gasiti decat branza cu 0.2 grasime, iaurt cu 0, niste bucatele din pieptul marinat de azi ... oua, lapte, castraveti, rosii si ardei ... no, drep e ca in sertar am ascuns untul si sunca pt kinderi
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]