Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #605 (permalink)  
Vechi 24 iul 2011, 18:51:35
EveBolt's Avatar
EveBolt EveBolt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 49kg
Mesaje: 502
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal EveBolt

Citat:
Anterior postat de Jen Vezi mesajul
Doamne cat esti de norocoasa.
Am inceput sa citesc jurnalul tau de la inceputul inceputurilor, si am vazut ce ai scris despre forme si subdiviziuni, insa nu ai continuat ideea de subdiviziuni sau inca sunt eu in urma cu cititul.
Ma intereseaza destul de mult subiectul asta de forma si subdiviziunile formelor principale. Poate poti sa ma ghidezi undeva unde as putea afla mai multe informatii.

M-am uitat la pozele tale, esti super! Arati tare bine. Esti ca de revista.
Am vazut si o poza unde ziceai ca ai fost si tu mai pufoasa. Greu de crezut ca ai fost vreodata.
Vreau sa ma apuc si eu serios de sport.
Tu nu ai auzit zvonuri de muschi pe sub grasime si de astea? Eu inca am destul de multa grasime corporala.
Scuze ca te inec in intrebari.
hmm.. norocoasa dar nu prea, am alte chestii naspa, ma balonez ft rpd, cand sunt pe stop am pofta d mnacare... ca s arat asa tre s fac relativ cateva sacrificii.. dar deja au devenit obisnuinta
adica sport, mancat sanatos si m incanta asta, pt ca nu mai vreau s fiu bolnava, ama vut ulcer si e naspa rau...
n leg cu subdiviziunile, nu le stiu nici eu exact exact, stiu cateva gen cum e l para clepsidra si la mar stiu d una "column" coloana... adica sholduri=umeri=talie si pic slabe.. le gasisem odata p net, ca.s mici diferente intre ele.. d l para exista si "vaza" pt pers cu sholdurile mai proeminente si talia totusi mica
__________________
Make it in your way- Eve's diary

Ambition n Patience r ur best coworkers!
Don't wish for it, WORK for it!
U didn't wake up one day fat.. so.. don't expect to be skinny by night!
Make YOURSELF proud