View Single Post
  #608 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 12:30:47
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Codynutza - My sweet diary

Citat:
Anterior postat de codynutza Vezi mesajul


e foarte bine ca se acopera. faza e ca boala aceasta se poate manifesta diferit. la mine cred ca e si din cauza lui tata, ca si el are.
sper sa mi se acopere si mie ultimul dermatolog la care am fost mi-a zis ca asa ar trebui. ce-i drept el m-a trimis la solar, dar nu m-am dus ca nu-mi place. de cand am vazut Final Destination 2 sau 3 cu fetele alea la solar sunt speriata de el si au fost si niste cazuri in Oradea cu fete care au murit carbonizate din cauza unui scurt circuit sau ca nu au putut deschide usa.
deci no way, sa merg! poate sunt putin paranoica cu faza asta, dar prefer sa nu risc cred ca daca as merge cat as sta acolo m-as ruga sa nu se intample ceva rau


nici eu nu sunt deacord cu solarul
si la noi o fost o fata care a sfarsit arsa de solar(s-au spart nush ce si fiind foarte puternice fara protectie,au arso toata)stiu ca eram mica cand mi-a pov mama,si nu m-as baga acol
bine eu nici nu prea am nevoie,dar nah....
cam asa is eu de neagra,si dupaia nu ma mai expun(asta e cam dupa vreo cateva sendinte de bronz,la munte si cateva la mare) ca m-as face si mai sii
Imagini ataşate
File Type: jpg P06-07-08_12.09.jpg (34,7 KB, 7 vizualizări)
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828