View Single Post
  #609 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 00:16:42
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pfff a facut cea mai mare prostie care poate s`o faca o fata libertinaSa faca copil asa de tanara

Vai deci eu nici nu ma gandesc sa fac de tanara copilSi eu la fel,sunt libertinaOdata vorbeam cu iubitu de copii asaSi facea ca el ar face si acum copil daca as vreaUhaaaa trage frana ca ai sarit calu`Nici chiar asaPe la 27-28 de ani asa
da,ei nu-i pare rau ca a plecat..ii pare rau ca a lasat scoala
si a platito caruta de bani ca sa o poata continua..a fct scoala fara frecventa si mergea maicasa la examene
anu asta are bacul..ca doar de asta vine acum acasa..bine,bacul e aranjatca doar ea nu stie o boaba de nik
stii cat i-a cerut pe tot bacul?1600euro
na ce sa-i faci..ea a fugit,acu sa suporte...

da,a facut prostie mare cu copilul,dar de acum asta e..
plus ca ea a stat cu tatal copilului doar asa din mila..da il insela cu o gramada
ala era super gelos..dar o iubea muult..plangea dupa ea...si ea statea mai mult cu el pt copil..insa s-a saturat si gata,a terminat-o..
acuma ala il invata pe copchil sa nu aiba incredere in maicasa..il minte o gramada..si plodu tot pe el il crede
varmea mereu plange,cand vede ca ii ofera orice..(si barbasu asta tot asa...il iubeste ca pe copilul lui)..si el tot la taicasu vrea..

ce copii roxi?doamne fereste....ce avea iubi tau?cred ac nu realiza ce zice
copchii trebuie facuti mai tarziu...
eu in primii ani de casatorie vreau sa fiu libera..fara nici un planset de copil..sa ma distrez cu sotul,sa putem pleca oriunde fara griji.....abia dupa cativa ani copilul..

eu am o verisoara de o seama cu mine..
deci aia invat super bine la scoala..toti o vedeau cuminte..mama mi-o dadea mereu exeplu..uite alexandra face asta,alexandra face asta..si am oftica mereu
si a ramas fata gravida cu unu de 34 ani...
ce soc o avut toata lumea...
plus ca maicasa lucreaza in germania..si ii trimitea bani..si ea mai are inca 7 frati,iti dai seama...
si prin cate chinuri trece matusmea acolo in germania..
sta a niste oamnei care au vrut sa o violeze de nush cate ori..o intepau cu surubelnita,o bateau cu scaunu..deci iti dai seama,ce necaz pe ea cand o auzit ca e gravida fata ei cuminte..
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]