View Single Post
  #61 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 14:11:31
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Salve Rozica!!!
Felicitari pt sportul facut
E un pas foarte mare si foarte bun vei vedea k te va ajuta mult sportul facut si asa cum spunea si Rodica e normal k akm sa nu poti face mai mult...dar crede-ma e foarte bine dak reusesti sa faci o mila cu Leslie zilnicPe masura ce te mai obisnuiesti cu efortul si mai scazi in greutate ai sa vezi k o sa poti tot mai mult.Cat despre ce iti trebuie sa fi slaba la batranete....pai in primul rand ai doar 45 de ani deci nu esti batrana....si in al 2 a rand gandeste-te k organismul tau a fost supus la mult stres in anii tineretii cu atatea kg...akm pe masura ce avansezi in varsta dak ramai la greutatea asta va fi tot mai greu....pt k toate incep sa cedeze...articulatii...inima...asa k mai bn o baba slabutza,sanatoasa si cu riduri decat fara riduri si expusa la tot felul de riscuri....am tot citit pe aici posturi de ale tale si nu imi place k mananci putin....nu e deloc bn pt k nu vei putea manca asa mereu si drumul pe care il ai de parcurs e lung....incearca sa iti postezi meniurile zilnic makr o perioada ca sa putem vedea ce mananci si sa te sfatuim ce si cum sa faci k sa nu te infometezi si sa slabesti....te-am pupat si sper k nu te-am plictisit....am un mare defect vb multo saptamana frumoasa iti doresc Rozica
Buna Alinush,
ai dreptate cu sanatatea si grasimea,eu singura ma intorc pe toate partile cum ar fi mai bine.Cel mai tare m-am speriat cand a murit Victoria Lacatusu.Doamne ce am plans de ea.........fata tanara...........si nimeni nu i-a donat si ei bani pt operatie.........saracuta acum ar fi fost vie.....Era prea saraca sa tina ea regim.Cand a murit ea ,eu ma apucasem de slabit de vre-o doua luni,dar atunci m-am ambitionat mai tare.
Despre meniul meu zilnic,tocmai de asta nu scriu,pt ca stiu ca mananc putine calorii si m-ar certa toata lumea.