View Single Post
  #6103 (permalink)  
Vechi 25 feb 2013, 19:23:30
chem's Avatar
chem chem este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2011
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac
Date: 174cm, 69kg
Mesaje: 48
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 44 ori in 28 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Q88 mersi mult de primire ..hmm in legatura cu problemele cu alimentatia..cred k am reusit sa ies la liman..dar inca mai mai lupt cu mine insumi in fiecare zi (ma refer aici k am atacuri dese de bulimie (( )..si nu e usor..cel mai mult cred k am nevoie de sustinere...am ceva timp de cand am inceput sa introduc in viata mea principiile montignac...si merge destul de bine zic eu, dar am momente cand clachez (de exemplu i-am facut prietenului meu un chec "normal" cu faina alba,zahar,ulei,etc..si nu am mancat deloc din el, chiar nu imi era pofta..dar ieri nu stiu ce am avut si am mancat o felie jumate (...m-am simtit super vinovata si am mers repede la baie si am vomitat )..stiu ca nu am procedat corect, dar nu m-am putut controla...plus ca mai am si alte probleme care influenteaza cumva episoadele astea : am probleme cu menstruatia, nu imi vine decat daca iau medicamente pentru inducerea ei..iar acum, colac peste pupaza, dupa ce k am luat zece zile niste medicamente prescrise de medic in acest scop, nici nu mi-a venit..si am deja 9 zile de cand am incetat tratamentul..am vorbit cu doamna doctor si a zis k sa mai astept inca vreo 10 zile, si daca tot nu apare voi trece pe AC..offf iar ac...
in legatura cu tickerul...eu de cand mi-am facut cont pe slabute, nu am umblat prea mult la setari..mai mult am citit din carti si v-am citit pe voi..deci nu prea ma pricep..dar sper ca,cu ajutorul vostru o sa-i dau de capat.
Am nevoie de sprijinul vostru si sper din suflet ca il voi avea

Va pup si va imbratisez pe toate si sper k nu v-am plictisit cu povestea mea
chem, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1979 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1462 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui chem:
lidiuta (26 feb 2013), otiliaa (25 feb 2013)