View Single Post
  #614 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 21:12:34
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Ieri nu prea am fost ok. La pranz am gustat din salata de vinete a mamei si mi.a fost rau toata ziua din cauza asta. Mi.am dat fierea peste cap A mai fost si ziua mamei si eu iarasi am stricat.o. Anul trecut am avut probleme mari cu tranzitul tot asa, "cadou" de ziua ei.
Colac peste pupaza n.am mai putut sa mananc de atunci.. Azi ma chinui totusi putin ca vad ca ma simt mai bine.
Iar ti.ai schimbat poza de la semnatura
Tu ce ai mai facut, scumpo?
Pff, se pare ca si tie ti-a picat mancarea rau ieri. Si mamei la fel cu pepenele i-a fost rau de a zis ca o duc la spital. Mai nu iti face griji ca i-ai stricat-o, s-a intamplat ce vrei!! Se intampla asta.. si nu cand planuim.
Pune mana si mananca ca te imbolnavesti si petreci restul verii prin spitale! :
Iar am schimbat-o.. cum e?
Eu ieri am lenevit in pat pana la 1 . Ca marti am ajuns acasa la 4 dimineatade la o prietena . Dupa-amiaza am fost la piscina..unde un baiat nu ma lasa in pace ca el ma invita la o cafea si nu stiu ce( frumos, frumos dar nu aveam chef de nimic).. mi-a cerut nr de tel si chestii.. nu i-am dat nimic! Nu stiu de ce.. ma cam feresc de subiectul asta.. Azi munca, curat, piscina. Maine la fel . Ai grija de tine!

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata, Georgina!
Ce faci tu, fata draga?
Te pup!Iti doresc o zi superba!
Buna seara, Diana!
Ce sa fac, acum ajunsei acasa de la piscina si ies sa fac niste ceva de mancare pe gratarul electric...
Tu ce mai faci? Ai grija de tine !
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat