View Single Post
  #6159 (permalink)  
Vechi 05 ian 2013, 13:54:47
penny's Avatar
penny penny este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 dec 2012
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: HIPOCALORICA
Date: 165cm, 77kg
Mesaje: 207
Aprecieri acordate: 209
Am fost apreciat(a) de 348 ori in 154 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Salutare fete dragi!!
Cate un pupic pt toate!

Incognito imi pare tare raaau ca am ratat mic dejunul ala minunat... vin si v-aduc un brunch-lunch!!
Eu m-am trezit tarziu... noaptea a fost lunga si nebuna!
Am rezistat aseara cu stoicism, mi-am luat un salatzoi din diverse verdeturi, avea un ou fiert si cateva bucatele de piept de pui.. nu stiu daca a fost carnea marinata in ceva, oricum n-a fost mult, am mai pus si eu un fir de ulei, balsamic un strop, asta e, sper ca n-a fost dezastrul prea mare!
Nasol e ca mi-am depasit oricum caloriile pe ziua de ieri, dar ce sa i mai fac... poate urc pe bicicleta aia eliptica azi, sta suport de haine si rugineste si eu motz pe canapea
Ma simt super vinovata, ca am fost dupa masa si am fumat intr-o cafenea, narghilea cu gust de capsuni... trebuia sa nu fi fumat, dar acum asta e
Si-apoi la club am nimerit intr-o "petrecere privata" cu liceeni din an terminal, care petrec inainte de bac sau asa ceva. Muzica n-a fost pe gustul meu, ceva house, o batzaiala lunga, si ei erau deja betzi praf cand am ajuns noi acolo pe la 1.30
Am baut o apa tonica, m-am batzait si eu cu ei putin, am ras putin de ei si-am plecat la somn..
__________________
Jurnal Penny

penny, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1210 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui penny:
claudia22 (05 ian 2013), floricica0vesela (05 ian 2013), incognito (05 ian 2013), losefat (05 ian 2013), VentoFreddo (05 ian 2013)