View Single Post
  #616 (permalink)  
Vechi 01 mai 2011, 23:25:16
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea

Citat:
Anterior postat de roxy04 Vezi mesajul
buna fetelor am revenit si eu putin dar in perioada aceasta am tare mult de invatat ...sunt tare bucuroasa miercuri 4 mai implinesc 19 aniiar vineri plec in banchet.....poate nu am slabit eu pana la banchet asa cum mi-am propus odata dar sunt bucuroasa si am multe persoane care ma iubesc in jurul meu...daca ma ajuta Dumnezeu si totul o sa iasa ok cu examenele in vacanta de vara o sa aveti printre voi o noua slabuta nu mai zic nimik k iara spuneti k am repetat mereu acest lucru....acum am alte prioritati dar nu mananc nici exagerat de dezordonat dar nu mananc chiar ce ar trebui mai iau pe aratura.Va multumesc tuturor celor care a-ti fost si sunte ti alaturi de mine in lupta cu kg
Buna Roxi! Iti zic de pe acum La multi ani! ca sa fiu sigura ca nu uit. Sa fii fericita, sanatoasa si sper ca pana la urma sa reusesti in lupta cu kg. Multa distractie sa ai si la banchet. Bucura-te de momentele astea ca dupa aia se complica lucrurile Daca vrei sa mergi la faculta o sa fie mult stres cu exemenele dar si distractie pe masura cu colegii.
Iar daca o sa incepi munca atunci iti mai zic inca o data bucura-te din plin de aceste momente Stiu eu ce zic
Te inteleg ca nu poti sa te concentrezi si pe dieta si pe invatat. Poate e bine sa le iei pe rand, in ordinea prioritatilor. O sa ai timp si sa slabesti dar sper sa nu te culci pe o ureche cu chestia asta. Nu e bine sa amani prea mult.
Te pup si ma bucur ca esti happy.
__________________
De vorba cu Mr. J