View Single Post
  #622 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 09:31:46
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
da,m-am instalat bine..ma simt bine..si..merge si dieta...cu sportul..am fost cam lenesa...azi am facut vreo 100 de abdomene..niste picioare..exercitii pt fund..dar mult mai putin ca de obicei...trebuie sa-mi vina o data covoarele..
in rest,ti-am spus..sunt bine..v-am cam neglijat in ultima periada,ce- drept dar sper usor usor sa-mi revin cu timpul,cu sportul,cu tot...asa ma simt grozav..din ce in ce mai mlta lume ma complimenteazanu sunt obisnuita...btw...poze noi cu mine daca te intereseaza..mi-am facut si o mica schimbare de looK
pupiiiici!
100 de abdomene...eu de cand nu am mai facut nu mai rezist mult.la 20 sunt rupta( de neglijat..da am vazut ca nu prea ai mai fost pe aici dar daca ti-a mers bine in tot acest timp este foarte bine!ti-am vazut pozele,esti superba!esti slabuta!parul tau e atat de frumos esti o slabuta frumoasa si desteapta:*:*
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]