Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #621 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 23:27:45
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Dienush!!!!!!!!!!!ce mai faci tu?ma bucur ca te-ai instalat,ca ai primit complimente..nimic nu e mai imbucurator decat sa primesti complimente,sa simti ca se vad rezultate dupa atata munca eu m-am pus pe sport in camera de camin,e haios desi ma simteam aiurea decat cand ma gandeam.nici eu nu imi permit abonament la sala,prea scump.asadar in camerasport,masaje,dieta.ma bucur si ca te-ai descurcat bine la regim pana acum desi ai fost pe drumurisper sa ne auzim curand,sa te mai vad pe aici.nu mai stiu niimic despre tine.te pup!!!

da,m-am instalat bine..ma simt bine..si..merge si dieta...cu sportul..am fost cam lenesa...azi am facut vreo 100 de abdomene..niste picioare..exercitii pt fund..dar mult mai putin ca de obicei...trebuie sa-mi vina o data covoarele..
in rest,ti-am spus..sunt bine..v-am cam neglijat in ultima periada,ce- drept dar sper usor usor sa-mi revin cu timpul,cu sportul,cu tot...asa ma simt grozav..din ce in ce mai mlta lume ma complimenteazanu sunt obisnuita...btw...poze noi cu mine daca te intereseaza..mi-am facut si o mica schimbare de looK
pupiiiici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #622 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 09:31:46
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
da,m-am instalat bine..ma simt bine..si..merge si dieta...cu sportul..am fost cam lenesa...azi am facut vreo 100 de abdomene..niste picioare..exercitii pt fund..dar mult mai putin ca de obicei...trebuie sa-mi vina o data covoarele..
in rest,ti-am spus..sunt bine..v-am cam neglijat in ultima periada,ce- drept dar sper usor usor sa-mi revin cu timpul,cu sportul,cu tot...asa ma simt grozav..din ce in ce mai mlta lume ma complimenteazanu sunt obisnuita...btw...poze noi cu mine daca te intereseaza..mi-am facut si o mica schimbare de looK
pupiiiici!
100 de abdomene...eu de cand nu am mai facut nu mai rezist mult.la 20 sunt rupta( de neglijat..da am vazut ca nu prea ai mai fost pe aici dar daca ti-a mers bine in tot acest timp este foarte bine!ti-am vazut pozele,esti superba!esti slabuta!parul tau e atat de frumos esti o slabuta frumoasa si desteapta:*:*
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #623 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 11:11:22
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Neata draga jurnal!
O zi frumoasa a inceput...sper pana acum e bine..imi beau cafeluta..nu am apucat sa pap inca nimic,dar am de gand sa pap niste rosii cu branza si vad eu mai ce..oricum optiunile imi sunt limitate pt ca nu avem frigider inca si eu mai cumparat asa cateva chestii gen un kg de rosii si un castravete cat sa ma tina vreo 2 zile...sau un iaurt,sau mi-am facut niste legume mexicane cu niste piept de pui mi-au iesit grozav si ieri o supa de legume din care am apucat sa mananc o data pt ca pe restul am reusit sa o daram pe jos am un talent aparte in a varsa chestii...oricum mai bine ca nu am frigider poate..nu ma pot baga cu capul in el cand ma apuca vreo poftadesi perioada aia a cam trecut de mult..am reusit sa ajung la un stadiu in care nici mancare nu mai intra foarte multa,mananc in schimb in continuare de 3 ori pe zi + 1 gustare..ieri am luat chiar 2...adica 1 mar si un morcov...mi s-a obisnuit si stomacelul sa ii dau papa tot timpul,putina si sanatoasa ,dar destul de despofta de dulce nu prea am mai avut..ieri imi faceau cu ochii pufarinele mele preferate dar era o punga maaare si am trecut pe langa ele..nu chiar rece,recunosc..dar am trecut pe langa
ce ma deranjeaza cel mai mult e ca nu am cantar..nu am nici cea mai mica idee daca am mai slabit,m-am mai ingrasat sau am ramas la fel..ma roade curiozitatea asa un pic..dar vad eu unde gasesc unul..daca nu ma duc in real la sectiunea cantare si ma sui pe unul
Pupici!!!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #624 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 12:23:50
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Neata draga jurnal!
O zi frumoasa a inceput...sper pana acum e bine..imi beau cafeluta..nu am apucat sa pap inca nimic,dar am de gand sa pap niste rosii cu branza si vad eu mai ce..oricum optiunile imi sunt limitate pt ca nu avem frigider inca si eu mai cumparat asa cateva chestii gen un kg de rosii si un castravete cat sa ma tina vreo 2 zile...sau un iaurt,sau mi-am facut niste legume mexicane cu niste piept de pui mi-au iesit grozav si ieri o supa de legume din care am apucat sa mananc o data pt ca pe restul am reusit sa o daram pe jos am un talent aparte in a varsa chestii...oricum mai bine ca nu am frigider poate..nu ma pot baga cu capul in el cand ma apuca vreo poftadesi perioada aia a cam trecut de mult..am reusit sa ajung la un stadiu in care nici mancare nu mai intra foarte multa,mananc in schimb in continuare de 3 ori pe zi + 1 gustare..ieri am luat chiar 2...adica 1 mar si un morcov...mi s-a obisnuit si stomacelul sa ii dau papa tot timpul,putina si sanatoasa ,dar destul de despofta de dulce nu prea am mai avut..ieri imi faceau cu ochii pufarinele mele preferate dar era o punga maaare si am trecut pe langa ele..nu chiar rece,recunosc..dar am trecut pe langa
ce ma deranjeaza cel mai mult e ca nu am cantar..nu am nici cea mai mica idee daca am mai slabit,m-am mai ingrasat sau am ramas la fel..ma roade curiozitatea asa un pic..dar vad eu unde gasesc unul..daca nu ma duc in real la sectiunea cantare si ma sui pe unul
Pupici!!!!
uite cine e aici!Te-am prins! off...stiu si eu cum e fara frigider.nici eu nu am la camin si imi tin mancarea pe....pervazul ferestrei.sau pe sarma de rufe)nu cred ca am mai fi tentate sa stam cu capul in frigider daca am avea,Diana,cred ca ne-am obisnuit cu stilul asta de viata si stim ce inseamna kg..pe care nu le mai vrem inapoi.
e bine ca iti gatesti in camin.nu e bine ca rastorni ce gatestieu inca nu m-am pus pe gatit la camin,tot mai aduc de acasa mancare.ca mai am alimente.la camin nu am si nici cu banii nu stau pe roze.ca de obiceiin legatura cu pofta de dulce....nici eu nu mai am asa...desadica ma mai pocneste cateodata pofta de ceva dulce dar slava Domnului trece repede.
scumpa,daca nu ai cantar de ce nu mergi la o farmacie?e buna si ideea cu realu' dar parca nu trebuie sa te risti
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #625 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 12:48:34
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
uite cine e aici!Te-am prins! off...stiu si eu cum e fara frigider.nici eu nu am la camin si imi tin mancarea pe....pervazul ferestrei.sau pe sarma de rufe)nu cred ca am mai fi tentate sa stam cu capul in frigider daca am avea,Diana,cred ca ne-am obisnuit cu stilul asta de viata si stim ce inseamna kg..pe care nu le mai vrem inapoi.
e bine ca iti gatesti in camin.nu e bine ca rastorni ce gatestieu inca nu m-am pus pe gatit la camin,tot mai aduc de acasa mancare.ca mai am alimente.la camin nu am si nici cu banii nu stau pe roze.ca de obiceiin legatura cu pofta de dulce....nici eu nu mai am asa...desadica ma mai pocneste cateodata pofta de ceva dulce dar slava Domnului trece repede.
scumpa,daca nu ai cantar de ce nu mergi la o farmacie?e buna si ideea cu realu' dar parca nu trebuie sa te risti

asta ziceam si eu..ca parca nu as mai fii atat de tentata sa stau sa mananc toata ziua acum..cu si fara frigider tot merg mai departe cu dieta...de luat de acasa..mai greu..distanta e cam mare..si atat timp cat am plita cu 2 ochiuri,oale,farfurii,castroane tooot ce-mi trebuie aici...mai bine..o mananc fresh
pai m-am tot benoclat prin farmacii sa vad vreun cantar..dar nu am vazut niciunul la vedere..oare trebuie sa intru sa intreb?asa voi face
stiu ac nu e bine sa rastorn ce gatesc,dar asta e...de cand am intrat in acmera asta am spalat pe jos si cu cafea si cu vin si cu ciorba si cu apa..cu detoateam zis..am un talent aparte
tu acum esti la camin?sau tot acasa?
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #626 (permalink)  
Vechi 25 nov 2010, 11:24:55
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

buna draga mea, nu te-am mai vizitat demult, am venit sa sa te salut si sa iti aduc micul dejun
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #627 (permalink)  
Vechi 28 nov 2010, 15:55:10
Liliana9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 oct 2009
Locaţie: ~*~, Romania
Vârsta: 29
Dieta: South Beach-Faza II
Date: 166cm, 47kg
Mesaje: 117
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

ah ce bine arata mancarica aia...cred ca nu am mai mancat de doi ani asa ceva
Liliana9, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1866 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1349 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1092 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #628 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 14:42:17
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Buna ziua draga jurnaaaaal
stiu,stiu..cam neglijez acest jurnal al meu..dar o data cu mutarea mea au intervenit si multe schimbari in viata
pe de alt parte..de dieta ma tin..dupa cum am spus si in posturile anterioare..numai ca..am cam calcat stramb de cateva ori..am avut sarbatoriti multi..si daca la tort am rezistat..ce pot sa spun..o bere tot am baut cu ei..
in ultima perioada ma tot bat niste ganduri ...negre sa spun asa..nu am cantar si nu stiu exact ce greutate am..ma obsedeaza ideea ca ma ingras...desi toata lumea imi spune ca "slabesc pe zi ce trece"...hainele imi vin la fel..poate un pic mai largi..dar eu cred ca s-au lasat ele.am inceput sa fac sport zilnic in camera..pt ca ma intrista foarte tare faptul ca nu ma mai duc la sala...mi-e tare dor de sala...mi-e dor sa ma intorc transpirata de acolo si multumita cu mine..si cand fac in camera transpir ..dar parca nu e efortul la fel de mare..nu stiu de ce am impresia asta..am nevoie de un boost serios de incredere...toata lumea imi zice sa ma opresc din slabit ca "arat bine"..dar cred ca toate stim ca ni s-a spus asta la un moment dat...vreau sa ajung neaparat sa pot sa port si eu pantalonasi scurti fara sa-mi fie rusine...
acum am papat si eu..m-am trezit ceva mai tarziu si am papat urmatoarele:o salata cu salata verde+rosii+castraveti+ardei gras+putin ulei+putin otet si niste branza...acum beau un 3 in 1...nu mai am cafea normala si nici finantele nu ma lasa sa-mi achizitionez una(plus ca mi-am uitat zaharina acasa )
cred ca de cand am inceput sa neglijez jurnalul mi-am pierdut din concentrarea mea de dinainte...am uitat cat de mult a putut sa ma ajute!!!nu ma pot plange..toata lumea care nu m-a mai vazut de mult a ramas socata de "transformarea" mea..si de ce sa nu recunosc..e tare placut sentimentul cand se observa "eforturile" tale.
Pupici multi si de acum revin in forta printre voi
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #629 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 14:44:18
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
buna draga mea, nu te-am mai vizitat demult, am venit sa sa te salut si sa iti aduc micul dejun

multumesc mult scumpa
nu l-am papat atunci micul dejun,dar uite ca il iau acum
stiu...nu am mai vorbit de tare mult timp cu multa lume de pe aici..si sincer mi-e tare dor de voi!!mi-e dor sa va vad tickerele alea care ma lasa cu gura cascata de fiecare data...cum e si tickerul tau!!!!WOW ! felicitarile mele!!te pup dulce si sper sa ne citim cat de curand!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #630 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 14:53:22
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Hello Di!!!!
Pe unde umblasi nu prea am mai dat de tine pe aiciMa bucur sa avd k te tii in continuare de treaba....si lasa gandurile negre...nu ai cum sa te ingrasi dak nu faci excese mari...o berik nu a omorat pe nimeni fi linistita....si sportul sa stii k e bun si cel facut aks...eu numai aks am facut si nah am slabit o gramada....presupun k e mai misto la sala ai o grmada de aparate...e altceva dar belive me functioneaza si ala facut in casa....pupicei si sa auzim numai de bn
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
 

Informatii despre slabit
corp, dieta, frumoasa, jurnal, kilograme, sala, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hidratarea corpului -necesarul de apa Adella Alimentatia 20 10 nov 2011 23:37:41
Jurnal Gea - o mamica in devenire Gea Sunt insarcinata 192 24 iul 2011 16:34:38
Jurnal Nyx - Miresica in 2011 Nyx Jurnale slabit mirese 26 05 ian 2011 00:18:45
Jurnal Baston - In cautarea fericirii... baston Arhiva jurnale slabit 10 28 mai 2010 21:00:22
In cautarea EU-lui pierdut (Moniela) moniela Arhiva jurnale slabit 23 21 apr 2010 13:56:37

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole