Subiect: Jurnal Marina
View Single Post
  #622 (permalink)  
Vechi 11 apr 2011, 08:48:06
marina19's Avatar
marina19 marina19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: ., Romania
Dieta: keto
Date: 160cm, 54.6kg
Mesaje: 3.284
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 53 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marina19 - last chance

Draga jurnalule
chiar daca am lipsit zilele astea, asta nu inseamna ca te am uitat..ba din contra.m am gandit mereu la tine si la fetele de aici si imi era rusine pentru ca nu mai tineam cnt de ceea ce zisesem ca fac cu regimul si cu sportul...
nu vreau sa crezi, nici tu nici feele, ca sunt o delasatoare..nu sunt..ma ambitioenz sa slabesc pana la vara...
chiar daca nu am inceput de astazi ( niciodata nu am reusit sa incep sa tin ceva de luni ) de maine sunt tare pe pozitii pentru ca nu ma simt deloc bine dupa weekendul asta in care mi am facut de cap la capitolul mancare...
am observat ca nu imi face bine sa mananc carbohidrati...nu numai pentru silueta, ci pentru starea mea.am o senzastie derau acum si o durere de cap de care parca nu mai scap..m am simtit atat de bine cu regimul dukan incat acum imi e dor de el...
promit solemn, mie, tie si fetelor ca de maine ma voi tine de regim si ca pana la vara voi fi o slabuta cu acte in regula...
de acum incolo..voi veni mai des pe aici sa scriu si sa ma descarc pentru ca doar aici pot sa fac asta...in rest nu am cu cine sa vorbesc despre lucrurile astea ...
va pup
sper sa nu fiti suparate pe mine pentru weekendul asta...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gin-12557.html

Cand iti doresti ceva ce niciodata n-ai avut, trebuie sa faci ceva ce niciodata nu ai facut.