View Single Post
  #623 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 11:11:22
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Neata draga jurnal!
O zi frumoasa a inceput...sper pana acum e bine..imi beau cafeluta..nu am apucat sa pap inca nimic,dar am de gand sa pap niste rosii cu branza si vad eu mai ce..oricum optiunile imi sunt limitate pt ca nu avem frigider inca si eu mai cumparat asa cateva chestii gen un kg de rosii si un castravete cat sa ma tina vreo 2 zile...sau un iaurt,sau mi-am facut niste legume mexicane cu niste piept de pui mi-au iesit grozav si ieri o supa de legume din care am apucat sa mananc o data pt ca pe restul am reusit sa o daram pe jos am un talent aparte in a varsa chestii...oricum mai bine ca nu am frigider poate..nu ma pot baga cu capul in el cand ma apuca vreo poftadesi perioada aia a cam trecut de mult..am reusit sa ajung la un stadiu in care nici mancare nu mai intra foarte multa,mananc in schimb in continuare de 3 ori pe zi + 1 gustare..ieri am luat chiar 2...adica 1 mar si un morcov...mi s-a obisnuit si stomacelul sa ii dau papa tot timpul,putina si sanatoasa ,dar destul de despofta de dulce nu prea am mai avut..ieri imi faceau cu ochii pufarinele mele preferate dar era o punga maaare si am trecut pe langa ele..nu chiar rece,recunosc..dar am trecut pe langa
ce ma deranjeaza cel mai mult e ca nu am cantar..nu am nici cea mai mica idee daca am mai slabit,m-am mai ingrasat sau am ramas la fel..ma roade curiozitatea asa un pic..dar vad eu unde gasesc unul..daca nu ma duc in real la sectiunea cantare si ma sui pe unul
Pupici!!!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]