View Single Post
  #624 (permalink)  
Vechi 15 iul 2010, 13:14:41
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
......
Pofticioaso..Nu te cert ca vad ca ti-ai dat seama ca ai gresitNu stiu de ce vi se pare asa greu sa rezistati la tentatiiCu putina constanta intr-o luna poti sa dai jos si 5-6 kile..nu te tenteaza?

ba da! cum sa nu ma tenteze ... dar si aiai-i promisiune iar tentatiile-s realitati palpabile

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
cel putin asta e o veste buna, ma bucur, imi aduc aminte ce probleme aveam si cum ne plangeam inainte de Monty

da!!! de asta ma bucur si eu fff tare ... si de complimentele care-s tot mai dese

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
pai stai ca nu mai scad, de si Indicele meu mi-ar mai permite, mai am pana la limita, cum e Roxy acum, dar eu vad ca asa cum sunt acum imi stau hainele cel mai bine, dac amai slabesc prea slabesc la fata de parca-s moarta de 0 saptamana

lasa tu IMC, ca depinde mult si de conformatie, de osatura ... si nu mi se pare ca tu ai chiar niste oscioare firave si subtirele.

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Eu cred ca Alin le-a luat pe fetele lipsa la apel si se distreaza la pescuit, mare, lacuri, padure etc
ce rau imi pare ca nu-s lipsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vreau in concediu!!!! vreau pe o plaja, vreau sa-mi arda nisipul talpile .... vreau sa nu trebuiasca sa ma trezesc dimineata!!!!! si tare mi-e teama ca nu-mi va iesi anu asta , dar eu sper inca
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]