View Single Post
  #625 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 12:48:34
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
uite cine e aici!Te-am prins! off...stiu si eu cum e fara frigider.nici eu nu am la camin si imi tin mancarea pe....pervazul ferestrei.sau pe sarma de rufe)nu cred ca am mai fi tentate sa stam cu capul in frigider daca am avea,Diana,cred ca ne-am obisnuit cu stilul asta de viata si stim ce inseamna kg..pe care nu le mai vrem inapoi.
e bine ca iti gatesti in camin.nu e bine ca rastorni ce gatestieu inca nu m-am pus pe gatit la camin,tot mai aduc de acasa mancare.ca mai am alimente.la camin nu am si nici cu banii nu stau pe roze.ca de obiceiin legatura cu pofta de dulce....nici eu nu mai am asa...desadica ma mai pocneste cateodata pofta de ceva dulce dar slava Domnului trece repede.
scumpa,daca nu ai cantar de ce nu mergi la o farmacie?e buna si ideea cu realu' dar parca nu trebuie sa te risti

asta ziceam si eu..ca parca nu as mai fii atat de tentata sa stau sa mananc toata ziua acum..cu si fara frigider tot merg mai departe cu dieta...de luat de acasa..mai greu..distanta e cam mare..si atat timp cat am plita cu 2 ochiuri,oale,farfurii,castroane tooot ce-mi trebuie aici...mai bine..o mananc fresh
pai m-am tot benoclat prin farmacii sa vad vreun cantar..dar nu am vazut niciunul la vedere..oare trebuie sa intru sa intreb?asa voi face
stiu ac nu e bine sa rastorn ce gatesc,dar asta e...de cand am intrat in acmera asta am spalat pe jos si cu cafea si cu vin si cu ciorba si cu apa..cu detoateam zis..am un talent aparte
tu acum esti la camin?sau tot acasa?
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]