View Single Post
  #626 (permalink)  
Vechi 17 ian 2012, 12:06:13
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de RoxanaM Vezi mesajul
Ma gandeam sa imi comand si eu o tigaie dry-cooker dar am impresia ca e foarte mica...ce diametru are?Sunt mai multe marimi?
Eu am magic cooker-capacul ala destept cu``etaj`` care face mancarea imediat si fara miros in casa si fara gasime multa si...e de mare ajutor in bucatarie dar ma tenteaza si tigaia doar ca eu o vad foarte mica.Miha daca ai te rog spune-mi ce diagonala are ca sa-mi dau seama daca e acelasi lucru cu ce am gasit eu aici pe net.

Are diagonala de 26 cm.Eu cand fac ceva cu carne de pui si legume putem manca 2 persoane.Eu am luat-o de la mine din oras si m-a costat 60 lei.Mai am si eu un alt aparat care are 2 etaje si merge la curent ,insa sta in debara ca am si uitat de el.Insa ma impar f.f. bine cu asta pentru ca se face f.f. repede mancarea.Si inca ceva care pare straniu si nu credeam c-o sa reusesc sa mananc altfel de cum mancam inainte.Lor le gatesc normal.Chiar pentru cina vor orez cu ficatei ,ceea ce eu n-am voie,adica orezul.Lor le gatesc tot ce vor,insa fara sa ma mai tenteze.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat