View Single Post
  #627 (permalink)  
Vechi 17 iun 2010, 19:51:06
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Noah..vedeti?!?! asa'mi place de voi..mai pozitive, mai incantate de viata si de ce ne ofera..

hmm damooo..si zici ca ti-a placut ideea, huh??? hehe..pai ce sa fac..mai gandesc si eu prostioare ca nu e deloc rau..cica ridica nivelul serotoninei in creieras..serotonina care face bine la moral (adica lipsa depresiei si a altor anxietati)..zic si eu da nu mi's doctora!!

eu astept sa ma vad sub 65..stiu ca sunt la 65..dar mama ma-sii e 65.9 (va zic un secret, m-am urcat azi dimi pe cantar..s-a dus rapid la 64.8...si apoi s-a oprit la 65.4!!!)..da nu schimb nimic pana luni ca luni e ziua..Sper doar sa fie bine pana luni....si sa nu cumva sa mananc ceva aiurea in vizita azi...dar helloooouuu eu sunt pofticioasa si gurmanda si cand sunt mancaruri am o dorinta nebuna sa le incerc...
va povestesc eu maine...!!

Azi noapte am dormit tare putin mai fetelor..si ma resimt..cand nu ma odihnesc imi e foame mai mult..ehh asta e..trec eu si peste asta...

ahhhhhhhh am avut un vis ciudat noaptea trecuta: parca eram, locuiam intr-un bloc din romania..si dintr-o data a inceput asa ceva ca un cutremur si am cazut toti de foarte, foarte de sus...in ocean..era oceanul rece..si adanc. Eu nu stiu sa innot..si deci nici in vis nu stiam, dar am fost tinuta de mana de catre sot..si el m-a scos la suprafata..am simtit senzatia perfecta in somn..cum am cazut pana jos la fund, cum mi-am tinut respiratia, si cum ma ridicam la suprafata...mai era cu noi si baietelul nostru (care e inotator de performanta)..si toti 3 reusisem sa iesim la mal si eu parca ii dadeam copilului o bluza de pe mine sa nu ii fie frig..wow..ce vis..ce de amanunte...

hmm bunica cred ca mi-ar fi spus ca nu e bine!! ca ce am visat nu e de bine...in fine..imi sta pe creier visul!!

cine se pricepe sa-l "citeasca"

va pup cu drag!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].