View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 26 oct 2012, 14:03:11
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Absenta menstruatiei

Citat:
Anterior postat de Vuvuzela Vezi mesajul
Pana acum nu m-am ingrasat, ba chiar am dat jos pt ca am tinut regim. Ma gandesc pe termen lung ce se poate intampla. In prima luna sa fie ok dupa care sa incep sa ma ingras. Pofta de mancare am tot timpul, asa m-am nascut cu muuullltaaa pofta de mancare, ca de aia m-am si facut cat m-am facut. Acum ma abtin in fiecare zi de la multe. Iau pastilele alea la fel ca tine 21 de zile cu 7 pauza. Numai ca astea nu sunt anticonceptionale. Trebuie sa le iau 3 luni dupa care ma duc la control. Si normal ar trebui sa le intrerup si sa vina ciclul natural, fara pastile.
eu nu cred asta .. adica nu stiu ce sa zic, dar eu daca voi vedea ca ma ingras si stiu ca nu este din cauza mea (adica mananc sanatos si fac sport) .. ma voi duce la doctora
cred ca atata timp cat avem lipsa ceva in organism, trebuie sa compensam cu un tratament .. abia dupa ce va depasi nivelul necesar se poate pune problema unei schimbari in organism
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat