View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 14:18:59
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Salve Rozica!!!
Felicitari pt sportul facut
E un pas foarte mare si foarte bun vei vedea k te va ajuta mult sportul facut si asa cum spunea si Rodica e normal k akm sa nu poti face mai mult...dar crede-ma e foarte bine dak reusesti sa faci o mila cu Leslie zilnicPe masura ce te mai obisnuiesti cu efortul si mai scazi in greutate ai sa vezi k o sa poti tot mai mult.Cat despre ce iti trebuie sa fi slaba la batranete....pai in primul rand ai doar 45 de ani deci nu esti batrana....si in al 2 a rand gandeste-te k organismul tau a fost supus la mult stres in anii tineretii cu atatea kg...akm pe masura ce avansezi in varsta dak ramai la greutatea asta va fi tot mai greu....pt k toate incep sa cedeze...articulatii...inima...asa k mai bn o baba slabutza,sanatoasa si cu riduri decat fara riduri si expusa la tot felul de riscuri....am tot citit pe aici posturi de ale tale si nu imi place k mananci putin....nu e deloc bn pt k nu vei putea manca asa mereu si drumul pe care il ai de parcurs e lung....incearca sa iti postezi meniurile zilnic makr o perioada ca sa putem vedea ce mananci si sa te sfatuim ce si cum sa faci k sa nu te infometezi si sa slabesti....te-am pupat si sper k nu te-am plictisit....am un mare defect vb multo saptamana frumoasa iti doresc Rozica
Sa sti ca mai am si eu zile can mananc mai mult,de ex ieri si alaltaieri am mancat si mamaliga..........,smantana,ficatei....nu rabd chiar in fiecare zi.Uite,o sa incerc sa scriu mai des ce mananc.