Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #6335 (permalink)  
Vechi 29 apr 2013, 09:48:56
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Ceau fetelor... si am fost asadar la Iron Man...



Abia am putut ramane pe scaun la vreo o scena


Cat despre RDJ...






Si va zic ceva funny? Stiti ce piesa a pus Liviu in apropiere de cinema?
BORKED
Am crezut ca mor de ras



Asadar per ansamblu pentru un fan RDJ filmul a fost super, pentru restul, poate v-am starnit interesul, daca nu v-am disperat deja.
**SPOILER** Eu una d
oar o obiectie as avea, anume ca rolul lui Mandarin a fost complet dat peste cap si mi-ar fi placut sa fie "nereadaptat" ci sa consiste in ceea ce presupunea originalul, adica magie si teleportare, 10 inele care pot opri The Avengers, etc si etc... mi-as dori ca adevaratul Mandarin sa fie redat la adevarata lui valoare in The Avengers II... Desi sunt foarte curioasa cum Tony ar mai face parte din grup avand in vedere finalul... care s-ar rezuma la:

(dar de fapt stati... Pepperoni ar putea sa-l inlocuiasca fara cea mai mica problema)



Si o piesa de pe coloana sonora ce o ascult de cateva zile des, imi plac mult Imagine dragons.
BORKED


__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Rallara:
Kclaudyia (30 apr 2013), lacra81 (29 apr 2013), niculina04 (29 apr 2013)