View Single Post
  #634 (permalink)  
Vechi 28 aug 2012, 16:33:34
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Buna, Georgi!
Da, asa e, e mult mai bine sa le imprumuti de la biblioteca daca poti, mai ales daca citesti mult si des.
Of, te invidiez. Mi.ar placea sa ploua. La noi s.a anuntat caldura mare pana duminica seara.
Nu foarte departe. Ne ia cam vreun sfert de ora sa ajungem la ei cu masina.
Am terminat.o alaltaieri si mi.a placut destul de mult: Magia dragostei de Lisa Dale. Au fost foarte multe citate frumoase, chiar daca in mare cartea nu prea m.a ajutat pe mine mult ca deh, a fost o poveste de dragoste
Si eu la fel sunt..Duminica merg sa.mi iau cateva rechizite dar nu cine stie ce, caiete doar si cateva sabloane pentru un proiect la franceza.
Buna, raspund intarziat.. Sorry.
Mai cum noi, eu.. citim des sa cumparam fiecare carte ne-ar lua o gramada de bani. Cand exista biblioteci de ce sa nu profiti ? Chiar daca stim bine.. o carte cumparata e altfel. Ce s-ar face scriitorii daca nu s-ar mai cumpara cartile deloc si s.ar citit doar online? Ar fi dezastru .

Nu a plouat deloc pana acum, chiar daca astia au zis ca ploua si bla bla. Macar mai profit putin sa o duc pe cea mica la piscina.. vineri cred ca e ultima zi pt ea ca luni are operatia. Si eu nu ma pot baga in apaaaa! Probleme cu rusii chiar de duminica .

Teme mai ai ? Le-ai facut pe toatee?
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat