View Single Post
  #636 (permalink)  
Vechi 05 sep 2012, 09:05:32
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Nu.i nimic
Pai ce operatie are mititica? Zilele astea a fost mai racoare aici, chiar mi.a placut.
Nu am avut teme oficiale dar profii tot se asteapta sa lucrezi ceva in vacanta, in special la mate si fizica. Eu nu am facut aproape nimic decat ce am citit asa dar nu toate cartile pentru scoala si sunt putin dezamagita.
De slabit n.am reusit sa slabesc vara asta deci simt asa, ca a trecut degeaba iar eu n.am facut nimic. Mi.e rusine de mine.
Tu simti ca ai facut multe in vacanta asta? Esti multumita?
Pupici
Imi cer iar scuze nu am avut niciun pic de timp... in weekend am fost ocupata cu curatenie, cumparaturi si toate cele. Luni si marti am lucrat de la 8:30 pana la 21:00... 2 ore pauza.
Acum stau cu sora mea acasa pana incepe scoala pe 12. Are o saptamana de recuperare.. au operat-o de amigdalite si i-au scos drenajul acela din ureche( asta a fost usor.. stii ca ti-am zis ca nu se putea baga in apa pt ca o operase la ureche cand era mica). Normal trebuia sa iasa singur din ureche dar s-a prins acolo.
Si la noi a fost racoare zilele astea pana ieri dimineata. Oricum s.a dus vara.
Voua nu v-a dat teme oficiale?Noua ne dadea... zici ca aveam 3 ani de vacanta sa le facem pe toate.
Si ce mai Adina daca a trecut vara nu mai poti slabi?Asta e.. nu te supara din asta. O sa dai peste altele mai grele . Tu ai grija de tine ca totul se rezolva.
Eu nu ma simt ca am facut multe in vacanta asta care nu a fost deloc vacanta . Am muncit si mi-am scos vreo 1000 de euro ( ca am lucrat doar diminetille).. daca lucram toata ziua luam 3000 . Dar ce conteaza, macar am cu ce sa scot carnetul .O sa fie o iarna grea....

Dar sunt multumita.

Te puuup!
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat