View Single Post
  #637 (permalink)  
Vechi 07 sep 2012, 07:26:56
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Imi cer iar scuze nu am avut niciun pic de timp... in weekend am fost ocupata cu curatenie, cumparaturi si toate cele. Luni si marti am lucrat de la 8:30 pana la 21:00... 2 ore pauza.
Acum stau cu sora mea acasa pana incepe scoala pe 12. Are o saptamana de recuperare.. au operat-o de amigdalite si i-au scos drenajul acela din ureche( asta a fost usor.. stii ca ti-am zis ca nu se putea baga in apa pt ca o operase la ureche cand era mica). Normal trebuia sa iasa singur din ureche dar s-a prins acolo.
Si la noi a fost racoare zilele astea pana ieri dimineata. Oricum s.a dus vara.
Voua nu v-a dat teme oficiale?Noua ne dadea... zici ca aveam 3 ani de vacanta sa le facem pe toate.
Si ce mai Adina daca a trecut vara nu mai poti slabi?Asta e.. nu te supara din asta. O sa dai peste altele mai grele . Tu ai grija de tine ca totul se rezolva.
Eu nu ma simt ca am facut multe in vacanta asta care nu a fost deloc vacanta . Am muncit si mi-am scos vreo 1000 de euro ( ca am lucrat doar diminetille).. daca lucram toata ziua luam 3000 . Dar ce conteaza, macar am cu ce sa scot carnetul .O sa fie o iarna grea....

Dar sunt multumita.

Te puuup!
Bravo, Georgi ! Uite ce fata harnica esti tu. Imi place foarte mult ca nu ai pretentii sa iti dea ceilalti ( rudele) bani de cheltuiala ci mai mult, muncesti tu pentru ei. Jos palaria pentru asta ! Chiar poti sa spui ca nu a trecut vara degeaba pentru tine.
Ea cum se simte? Vai, eu nu am fost niciodata operata. Mi.ar fi super frica sa stau in spital chiar si o singura zi !
Nu, nu sunt teme oficiale. De fapt aici ar fi interzis sa se dea teme dar ma rog...profesorii tot ne dau indirect sau in timpul scolii, direct Tu le.ai terminat temele tale?
In generala am reusit sa slabesc si in timpul scolii...Faceam si sport , aveam si examene, meditatii. Dar la liceu n.am facut decat sa ma ingras si nu stiu cum va fi anul asta... Sper ca mult mai bine, oricum. Imi doresc prea mult sa raman macar asa ca sa las alte lucruri sa intervina intre mine si buna mea dispozitie.
Stai linistita; inteleg ca esti ocupata But I still miss you !
Răspuns cu citat